City Vibe: metropolitalna atmosfera w zielonej okolicyhousemarket.pl - 28 października 2020 10:39


Deweloper Nexity debiutuje w Krakowie z projektem City Vibe. W październiku ruszyła sprzedaż mieszkań w pierwszym etapie inwestycji.

City Vibe, pierwsza inwestycja Nexity w Krakowie, zlokalizowana będzie przy ul. Myśliwskiej 68. Bogata oferta mieszkaniowa i rekreacyjna (a wraz z rozwojem osiedla – także handlowo-usługowa) odpowiadają na zróżnicowane potrzeby mieszkańców wielkiego miasta.

Pierwszy etap osiedla to 5-piętrowy budynek Street Culture. Pomieści on 145 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach - od 29 do 88 mkw. Wszystkie lokale posiadać będą taras lub balkon, a mieszkania na parterze - dostęp do prywatnych ogródków. Do dyspozycji mieszkańców udostępnione zostaną miejsca postojowe w garażu podziemnym, boksy lokatorskie oraz stojaki rowerowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Planowana data realizacji I etapu, budynku Street Culture, to IV kwartał 2022 r.

Metropolitalna atmosfera w zielonej okolicy

Głównym założeniem City Vibe jest idea „miasta w mieście”, bez odcinania się ogrodzeniem od organicznej tkanki miejskiej. Do metropolitalnego, lifestyle’owego klimatu nawiązują także nazwy 10 budynków - wśród nich m.in. City Spot, Neon Light czy Active Forum, a miejski charakter dopełnią strefy aktywności oraz lokale usługowe.

City Vibe zachwyci prawdziwie miejską atmosferą i jednoczesną bliskością natury - w ramach osiedla powstanie park o powierzchni aż 1,2 ha! Zieloną przestrzeń wokół budynków zaprojektowano tak, by dopełniała naturalny charakter dzielnicy i zachęcała do relaksu na świeżym powietrzu. Strefy tematyczne przeznaczone będą dla osób w każdym wieku, wśród nich znajdą się: park z jeziorkiem i plażą oraz strefa sportowa z boiskiem do siatkówki, stołami do ping-ponga oraz siłownią plenerową. Dla dzieci zaprojektowano 4 bezpieczne place zabaw, przestrzeń kreatywną oraz plenerowy zakątek gier. Plac z oświetloną fontanną oraz otaczające go lokale usługowe staną się lokalnym centrum życia towarzyskiego.

Nexity od początku stawia na budowanie przyjaznych relacji z sąsiadami. Deweloper będzie współfinansował nową drogę, będącą połączeniem ulicy Myśliwskiej z ulicą Nowohucką. Inwestycja w rozwój nowych ulic Krakowa będzie dodatkowym atutem dla mieszkańców osiedla. Droga ta pozwoli na poprawę komunikacji z innymi dzielnicami miasta.