Compas ozdobi dzielnicę CzechówHouseMarket.pl - 20 maja 2016 15:50


Kameralne Osiedle Compas powstaje w lubelskiej dzielnicy Czechów, u zbiegu ulic Chodźki i Kisielewskiego. Projekt obejmuje dwa budynki w trzypiętrowej zabudowie, połączone patio oraz garażem podziemnym.


Oferta mieszkań budowanych przez firmę Chrzanowscy Development zawiera układy o powierzchni od 36 mkw. do nawet 107 mkw. Głównie są to mieszkania dwupokojowe, które spełniają oczekiwania zarówno małżeństw, singli, jak i osób szukających mieszkań pod wynajem, traktujących nieruchomość jak inwestycję. Każde mieszkanie posiada balkon lub taras.

Ponadczasowa forma architektoniczna, dzięki zastosowaniu jasnych kolorów na elewacji w połączeniu z fakturą drewna, doskonale wpisuje się w otoczenie inwestycji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Poczucie prywatności i bezpieczeństwa stworzy ogrodzenie inwestycji oraz zagospodarowanie zieleni. Dla wygody mieszkańców stworzono miejsca postojowe naziemne na terenie osiedla i podziemne w garażu pod budynkami, a także samodzielne garaże z wjazdem bezpośrednio z zewnątrz.

Niepodważalnym atutem jest położenie inwestycji. W pobliżu znajdują się uczelnie wyższe, szkoły i przedszkola, jak również placówki służby zdrowia, apteki, urzędy oraz sklepy. Nieopodal położona jest Galeria Olimp z kompleksem butików, punktami usługowymi, kinem i restauracjami. Tętniące życiem kulturalnym Stare Miasto i deptak są w odległości zaledwie 2 km.

Termin realizacji inwestycji to trzeci kwartał 2016 roku.