Cono Verde. Mieszkania ze smakiem w Ząbkach

Realizowane przez ARP Inwest Cono Verde powstaje w podwarszawskich Ząbkach. W pięciokondygnacyjnym budynku znajdzie się 20 lokali od 41 do 66 mkw. z tarasami, balkonami i dużymi ogródkami.

Autor: HouseMarket.pl 24 maja 2017 10:01

Otaczająca osiedle zabudowa ma charakter kwartałowy o przeważającym typie budynków wolnostojących i wysokich od dwóch do czterech kondygnacji. Prócz wjazdu do garażu podziemnego z ulicy Kosynierów i wjazdu do garażu na cztery miejsca parkingowe zlokalizowane w budynku na poziomie parteru, pozostały teren będzie zagospodarowany zielenią z tarasami, murkami ozdobnymi, oświetleniem i nasadzeniemi.

Zielone nasadzenia w ogródkach urządzane poprzez właścicieli mieszkań parteru nadadzą temu miejscu przyjemny i wygodny do życia zakątek. Od strony ulicy Kosynierów, w części centralnej frontu budynku zlokalizowano również wejście do budynku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Posesja zostanie ogrodzona ażurowymi panelami i ozdobnym murkiem z wmontowanymi oprawami świetlnymi, a wjazd do garażu i wejście na teren posesji będzie podlegać kontroli dostępu.

Nieopodal osiedla, od strony północnej, wzdłuż ulicy Gajowej znajduje się duży kompleks leśny.

Ulicą Kosynierów prowadzona jest komunikacja zbiorowa – przystanek autobusowy linii 354 zlokalizowany jest kilkanaście metrów od budynku. Również po ulicy Szwoleżerów prowadzona jest komunikacja autobusowa (linia 199) z przystankiem zlokalizowanym w odległości 150 m.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych