Cosmopolitan to nie tylko apartamenty

Cosmopolitan usytuowany w centrum miasta, u zbiegu ulic Twardej i Emilii Plater, oferuje nie tylko apartamenty. To również niebanalna przestrzeń użytkowa.

Autor: HouseMarket.pl 23 listopada 2016 10:01

Cosmopolitan przy ulicy Twardej 4 zaprojektował Helmut Jahn – jeden z najwybitniejszych architektów XXI wieku. To 44-piętrowy budynek, z czego trzy piętra stanowią biura o łącznej powierzchni ok. 3700 mkw.

- Obecnie obserwujemy coraz większą świadomość klientów związaną z wyborem lokalizacji. Cena nie jest już podstawowym czynnikiem, który ostatecznie wpływa na wybór miejsca do prowadzenia biznesu. Część komercyjna Cosmopolitan Twarda 4 jest oddzielona od przestrzeni dla mieszkańców, a najemcy biur i ich goście są obsługiwani przez dedykowaną recepcję. Budynek ma własny parking usytuowany w podziemiach, co niweluje problem znalezienia miejsca parkingowego w centrum Warszawy – podsumowuje Karolina Kaim, prezes zarządu Tacit Investment, specjalista od nieruchomości premium.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Biura wyposażone są w światłowód, podwieszane sufity, elektroniczny system kontroli dostępu, systemy bezpieczeństwa, elektrycznie sterowane rolety, wentylację mechaniczną oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację. Dodatkowo najemcy mogą liczyć na całodobowy serwis techniczny, nowoczesny system BMS oraz komfortowe przestrzenie wspólne.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych