Ćwierć mieszkań na osiedlu Złota Oksza sprzedana

Jeszcze przed końcem roku ma ruszyć budowa osiedla Złota Oksza w warszawskim Ursusie. Profbud sprzedał już ponad 1/4 lokali.

Autor: Housemarket.pl 09 listopada 2021 15:11

  • Z początkiem lipca firma Profbud rozpoczęła przedsprzedaż inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Zagłoby w warszawskim Ursusie.
  • W ramach Osiedla Złota Oksza powstanie 280 mieszkań.

- Osiedle Złota Oksza wprowadziliśmy do sprzedaży w sierpniu br. Oferta została już sprzedana w 26 proc. - mówi Mariusz Delura, kierownik ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta firmy Profbud.

W jednym pięcioklatkowym budynku znajdzie się łącznie 280 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Szacowany termin zakończenia to III kwartał 2023 roku. Inwestorem jest Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ursus" w Warszawie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pracownia architektoniczna „OPA Architekci”, która odpowiada za projekt Osiedla zadbała również o ustawność, funkcjonalność oraz komfort użytkowania oferowanych mieszkań.

Start budowy przewidziany jest na IV kwartał 2021 roku, a szacowany termin zakończenia to III kwartał 2023 roku. Inwestorem jest Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Ursus" w Warszawie.

Osiedle Złota Oksza to już drugi projekt firmy Profbud realizowany w dzielnicy Ursus.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych