Cynamonowa Vita na starcie. To projekt Develia

Develia rozpoczęła realizację osiedla Cynamonowa Vita - nowej inwestycji, która powstaje na zielonej Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu. Generalnym wykonawcą jest firma Arkop.

Autor: housemarket.pl 13 czerwca 2022 12:41

  • Projekt Cynamonowa Vita powstaje w północnej części Wrocławia przy ul. Cynamonowej.
  • W ramach projektu powstanie łącznie 114 lokali.
  • W sprzedaży znajdą się także dwupoziomowe mieszkania z dużymi tarasami oraz lokale z ogródkami.

- Cynamonowa Vita to jedna z naszych najnowszych inwestycji we Wrocławiu. Dzięki kameralnej atmosferze, dobrej infrastrukturze komunikacyjnej oraz bliskości terenów zielonych i rekreacyjnych projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów. Od rozpoczęcia sprzedaży w marcu, znaleźliśmy już nabywców na 15 proc. oferowanych lokali. Kupujący doceniają zwłaszcza fakt, że tuż obok osiedla zaplanowano budowę nowoczesnej szkoły podstawowej i przedszkola - komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia.

Inwestycja powstaje w północnej części Wrocławia przy ul. Cynamonowej, na dynamicznie rozwijającej się Lipie Piotrowskiej. W kameralnych, trzypiętrowych budynkach powstanie łącznie 114 lokali o zróżnicowanych układach i metrażach - od ustawnych mieszkań dwupokojowych o powierzchni 38 m kw. po przestronne, blisko 140-metrowe apartamenty z pięcioma pokojami. W sprzedaży znajdą się także dwupoziomowe mieszkania z dużymi tarasami oraz lokale z ogródkami.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną nowoczesne, cichobieżne windy, komórki lokatorskie oraz garaż podziemny ze 139 miejscami postojowymi. Uzupełnią go dodatkowe 32 naziemne stanowiska parkingowe.

Optymalne warunki do życia zapewnią przestrzenie wspólne zaprojektowane z myślą o ekologii.

Do częściowego zasilania urządzeń obsługujących budynek używane będą panele fotowoltaiczne, a w klatkach schodowych przewidziano energooszczędne oświetlenie LED. W ramach projektu powstanie także teren rekreacyjny z dużą ilością nasadzeń oraz ogrodami deszczowymi.

Zakończenie budowy zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2024 roku.

Za projekt odpowiada pracownia ProARt - arch. Krzysztof Skalski.

Ceny zaczynają się już od 6699 zł za metr kwadratowy.

Develia w tym roku obchodzi 15-lecie działalności.Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 106 etapów inwestycyjnych - to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych