Cyprysowe Osiedle. Apartamenty na wynajem w sąsiedztwie Doliny Trzech Stawów

Cyprysowe Osiedle w Katowicach będzie posiadać 72 mieszkania w czterech segmentach. Dla poszukujących ekskluzywnych apartamentów w centrum miasta deweloper – spółka Tarasy Osiedle stworzyła ofertę mieszkań pod wynajem.

Autor: HouseMarket.pl 22 marca 2017 09:08

Zespół mieszkaniowy został usytuowany przy ulicy Paderewskiego w Katowicach. Cyprysowe Osiedle będzie posiadać 72 mieszkania, znajdujące się w czterech segmentach, oznaczonych roboczo A, B, C i D. Każdy składa się z sześciu kondygnacji. Pierwszą stanowi podziemny parking oraz pomieszczenia gospodarcze, kondygnacje: druga, trzecia i czwarta i piąta to odpowiednio parter, pierwsze piętro, drugie piętro i trzecie piętro, natomiast kondygnację szóstą stanowi użytkowe poddasze oraz antresole w budynkach B, C i D.

Każdy z budynków posiada dwa wejścia: jedno z garażu podziemnego, drugie jest wejściem głównym do klatki schodowej z ciągu pieszego. Ruch samochodów będzie odbywał się wyłącznie w części podziemnej, wnętrze zespołu mieszkaniowego jest przeznaczone wyłącznie dla ruchu pieszego. Podmiotem posiadającym wszelkie prawa do Cyprysowego Osiedla oraz wykonawcą inwestycji jest spółka Tarasy Osiedle.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Cyprysowe Osiedle jest zlokalizowane na Osiedlu Paderewskiego, będącym ponad 12-tysięcznym osiedlem położonym w śródmieściu Katowic sąsiadującym bezpośrednio z Katowickim Parkiem Leśnym (Doliną Trzech Stawów). Obszar osiedla Paderewskiego w 30 proc. stanowią tereny parkowo - leśne.

Specjalnie dla osób poszukujących ekskluzywnych mieszkań w centrum Katowic deweloper – spółka Tarasy Osiedle stworzyła ofertę mieszkań pod wynajem. Apartamenty urządzone są przez architekta w bardzo nowoczesnym a zarazem funkcjonalnym stylu. Wszystkie pomieszczenia są w pełni umeblowane. Dodatkowo mieszkania zostały zaopatrzone w odkurzacze, suszarki, garnki, talerze, sztućce i innego rodzaju akcesoria potrzebne w codziennych czynnościach domowych. W ofercie jest kilkanaście lokali o różnej powierzchni, ilości i rozkładzie pomieszczeń

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych