Cztery pory roku coraz bliżej końcaHouseMarket.pl - 11 maja 2016 14:10


Budowa budynków J1, J5 i J6 powoli dobiega końca. Pierwsi lokatorzy odbiorą klucze w czerwcu.


Nowa część osiedla to docelowo sześć budynków i ok. 270 mieszkań. Elegancki i harmonijny projekt architektoniczny cechuje niska, trzypiętrowa zabudowa i starannie zaaranżowana zieleń. Estetyczne, popielate elewacje wykonane zostaną przy użyciu trwałego mineralnego tynku strukturalnego.

Standardem będą windy, pomieszczenia na wózki, garaże podziemne, miejsca parkingowe na wyłączność wydzielone szlabanem. Do lokali na piętrach zaprojektowano balkony, a na parterze – własne ogródki. Komfort użytkowania budynków zwiększą także podgrzewane wjazdy do garaży podziemnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach nowego etapu do dyspozycji mieszkańców będzie własny klub i plac zabaw wyposażony w nawierzchnię zapewniająca bezpieczeństwo w razie upadku. Teren osiedla ma być ogrodzony i strzeżony, a wejście i wjazd – całodobowo kontrolowane. Nad porządkiem, prócz systemów bezpieczeństwa, czuwać ma dedykowana tej części osiedla agencja ochrony oraz profesjonalny administrator.

Budowa Czterech Pór Roku rozpoczęła się 12 lat temu. Pierwsze budynki tej inwestycji realizowane były na otwartej przestrzeni. Dziś mieszka na osiedlu ok. 5 tys. wrocławian. Osiedle konsekwentnie rozwinęło się w wygodne miejsce do życia, z własnymi ciągami komunikacyjnymi, małą architekturą, zadbaną zielenią i bazą rekreacyjną. Równie kompleksowo zostanie zagospodarowany nowy teren tej inwestycji.