Czwarty budynek Bulwaru Staromiejskiego już w sprzedaży

Deweloper komercjalizuje nietypową inwestycję Bulwaru Staromiejskiego. Mieszkania premium w rewitalizowanym budynku będą dostępne tylko dla czterech kupujących.

Autor: HouseMarket.pl 16 września 2015 10:18

Tuż przy zabytkowym Arsenale Miejskim Bulwaru Staromiejskiego przy pl. Jana Pawła II 8 we Wrocławiu powstaje budynek – Między Basztami. Charakterystyczna, niewielka bryła budowli bezpośrednio przylega do cylindrycznej baszty ze stożkowym dachem. Wpasowany między fragmenty dawnego muru miejskiego i park ze starodrzewem budynek będzie miał tylko cztery mieszkania na piętrze i usługi w parterze.

Budowla powstała około XVIII wieku, przylega do muru miejskiego biegnącego przy Arsenale, który jest jednym z najstarszych zachowanych obiektów obronnych  w Europie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Między Basztami to niespotykana nieruchomość – jest położona w ścisłym centrum Wrocławia zaledwie kilka minut spacerem od Rynku, a jednocześnie zapewnia mieszkańcom widok z okien na parkową zieleń, bastion kleszczowy oraz fontannę. Tego typu budynków mieszkalnych, praktycznie bez sąsiadów, brakuje w ofertach deweloperów – mówi Marcin Misztal, wiceprezes zarządu i2 Development.

W budynku deweloper przewidział cztery mieszkania o powierzchni od 29,80 do 42,12 mkw. Nieznacznie powiększone okna w pięknych drewnianych framugach gwarantują odpowiednie doświetlenie pomieszczeń. Usługi consierge, drzwi antywłamaniowe do lokali i wideodomofony zapewnią wygodę i bezpieczeństwo, o które dodatkowo zadba ochrona i monitoring Bulwaru Staromiejskiego.

Między Basztami jest częścią Bulwaru Staromiejskiego – flagowego projektu urbanistycznego i2 Development. Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2016 r.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych