Czwarty etap City Link w rękach generalnego wykonawcy

Strabag został generalnym wykonawcą czwartego etapu osiedla City Link, które powstanie na warszawskiej Woli.

Autor: HouseMarket.pl 19 czerwca 2017 14:35

Spółka została wybrana w wyniku ogłoszonego przez Ronson Development przetargu, w którym złożyła ofertę o łącznej wartości 81,1 mln zł netto. Realizacja inwestycji rozpocznie się w czerwcu br. z planowanym terminem zakończenia w drugiej połowie 2019 r.

Czwarty etap inwestycji City Link obejmuje budowę jednego budynku o zróżnicowanej liczbie kondygnacji, w którym docelowo powstaną 364 mieszkania od 31 do 131 m kw. Do dyspozycji mieszkańców będą 364 miejsca postojowe, wewnętrzne patio z placem zabaw, zielenią i przestrzenią rekreacyjną, a także wybieg dla psów. Za projekt odpowiadał Archiplan Studio.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Realizowana przez Strabag inwestycja powstanie w atrakcyjnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola przy ulicy Wolskiej 45 w Warszawie. W niedalekiej odległości znajdują się stacje metra Rondo Daszyńskiego i Płocka oraz biznesowe centrum stolicy. Nowoczesne biurowce, takie jak Warsaw Spire, Skyliner, Atrium Plaza czy Warsaw Trade Tower – to przykłady obiektów świadczących o prestiżu tej części miasta. W niewielkiej odległości od City Link swoją siedzibę ma również Muzeum Powstania Warszawskiego, jedno z najciekawszych i najsłynniejszych warszawskich miejsc na mapie stolicy.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych