Czwarty etap Wolnego Miasta do wzięcia

Deweloper ECO-Classic wprowadził do swojej oferty handlowej kolejnych 195 mieszkań. Lokale zaprojektowane zostały w ramach czwartego etapu budowanego w Gdańsku przy ulicy Cedrowej osiedla Wolne Miasto.

Autor: HouseMarket.pl 06 kwietnia 2017 11:51

Część mieszkań kwalifikuje się do zakupu w ramach programu MdM. Budynek oddany będzie do użytku w trzecim kwartale 2018 roku.

W zaprojektowanym w kształcie litery U budynku można wybierać spośród 195 nowych, funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 36 mkw. do 74 mkw. We wszystkich lokalach będą balkony, loggie lub - w przypadku mieszkań na parterze - nawet kilkudziesięciometrowe ogródki z widokiem na pełne zieleni dziedzińce i tereny rekreacyjne.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wyróżnikiem tego etapu jest wyjątkowe usytuowanie. Z uwagi na specyfikę działki i zachowanie naturalnej, bogatej rzeźby terenu zostanie on ulokowany na wzniesieniu. Dzięki temu będzie on najwyżej usytuowanym budynkiem osiedla, a z okien dużej części mieszkań roztaczać się będą widoki na panoramę Gdańska.

Bezpiecznie, przyjaźnie, zielono

Realizowane zgodnie z zasadami budownictwa uniwersalnego Wolne Miasto jest miejscem przyjaznym mieszkańcom w różnym wieku. To miejsce, w którym ruch samochodowy został poprowadzony po obrzeżach, co umożliwia bezpieczne poruszanie się po terenie osiedla. Bariery architektoniczne wyeliminowaliśmy o rodzicach małych dzieci, seniorach oraz osobach z niepełnosprawnością.

Obok naturalnych, bezpiecznych placów zabaw, pozwalających najmłodszym na eksplorowanie świata, znajdują się liczne alejki i trasy sprzyjające uprawianiu różnych form aktywności na świeżym powietrzu, po kameralne, zacienione dorosłymi drzewami parkowymi i sadowymi dziedzińce z ławkami do wypoczynku. Na terenie osiedla działają także żłobek i przedszkole „Srebrna Kotwica”.

Wolne Miasto, dzięki zachowaniu możliwie największej ilości znajdujących się na działce dorosłych drzew jest osiedlem z własnym parkiem i sadem owocowym, w którym rosną ponad 20-letnie jabłonie oraz krzewy malin.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych