Czym deweloperzy kuszą klientów?

Evergreen365 ma siedem kondygnacji, z których pięć najwyższych składa się na wydzieloną strefę mieszkalną. W budynku znajdzie się 51 mieszkań, lokale użytkowe i hala garażowa. Budowa rozpoczęła się w III kwartale 2015, a planowany termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na IV kwartał 2016 roku. Generalnym Wykonawcą Evergreen365 jest PPHU Masterm Przemysław Silski.

Sowiniec – luksus po japońsku

Inwestycja Wawel ServiceApartamenty Sowiniec na krakowskiej Woli Justowskiej są szczególne dzięki ogrodom japońskim. Należą do apartamentów na parterze. Ogrody oraz wspólne tereny zielone zaprojektował architekt krajobrazu, a pielęgnuje je ogrodnik. Deweloper, wybierając japońskie ogrody do aranżacji osiedla, chciał nawiązać do tradycji ogrodniczych Woli Justowskiej. Dzielnica słynie z Willi Decjusza, przy której tworzono pierwsze ogrody w Polsce.

W każdym z 14 domów znajdą się kameralne apartamenty jednopoziomowe i dwupoziomowe. Mieszkania zlokalizowane na parterze mają dodatkową kondygnację w przyziemiu. Apartamenty na piętrze – drugi poziom, czyli poddasze z tarasem. Luksusowe apartamenty liczą od 60 do 200 mkw., a domy od 200 do 300 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych