Czyżewskiego 1: Nowy adres na mieszkaniowej mapie Krakowa

Budowana przez Convector Development inwestycja Czyżewskiego 1 obejmuje dwa, sześciokondygnacyjne budynki mieszkalno-usługowe z garażami podziemnymi, rozdzielone dziedzińcem.

Autor: HouseMarket.pl 17 sierpnia 2016 15:48

Całość tworzy dwa wnętrza urbanistyczne: o funkcji usługowej oraz rekreacyjno-wypoczynkowej, z placem zabaw, alejkami, ławkami i małą architekturą. Prestiżu inwestycji dodaje atrakcyjna, nowoczesna architektura, która znakomicie wpisuje się w dynamiczny charakter centrum Krakowa. Budynki charakteryzują się zróżnicowaną kolorystycznie elewacją, nieregularnymi balkonami, loggiami, tarasami oraz portfenetrami. Planowany termin realizacji inwestycji to czwarty kwartał 2017 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkańcy Czyżewskiego 1 mogą wybierać spośród około 200 lokali o powierzchni od 24,4 do 66,6 mkw. w układach od jednego do trzech pokoi.

Osiedle Czyżewskiego 1 powstaje w dzielnicy Łobzów, na północny-zachód od centrum Krakowa. Ta zurbanizowana część miasta charakteryzuje się bogatą infrastrukturą techniczną, handlową i komunikacyjną. Bliskość przystanków autobusowych, tramwajowych a także stacji kolejowej Kraków-Łobzów, gwarantuje łatwy dojazd do najważniejszych punktów całej aglomeracji.

Mieszkańcy Czyżewskiego 1 będą mieć mają wiele ważnych punktów w zasięgu ręki: sklepy, lokale usługowe, przychodnię, przedszkole, szkoły podstawowe, pocztę, apteki, banki, klub fitness, a także bary i restauracje.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych