Dasta Invest powiększa Osiedle Marii Dąbrowskiej

W realizowanym przez Dasta Invest czwartym etapie osiedla przy ulicy Marii Dąbrowskiej w krakowskich Czyżynach powstaną 104 lokale mieszkalne o powierzchni od 27 mkw. do 55 mkw. Deweloper planuje zakończyć ich budowę w pierwszym kwartale 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 27 września 2016 12:55

Na czwarty etap osiedla przy ul. Marii Dąbrowskiej składa się budynek o nowoczesnej architekturze i zróżnicowanej wysokości. Posiada od jednej do dziewięciu kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz garaż podziemny. Za projekt odpowiada Ar – De Studio Adam Kozik.

W inwestycji powstaną 104 mieszkania o powierzchniach od 27 mkw. do 55 mkw. z możliwością ich łączenia według własnej aranżacji. W ofercie są lokale od jednopokojowych do trzypokojowych. Do każdego zaprojektowano przestronny balkon. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 5800 zł.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W podziemnej części budynku znajdą się miejsca parkingowe wraz z komórkami lokatorskimi. Budynek będzie obsługiwany przez dwie klatki schodowe oraz cichobieżne windy.

Zagospodarowanie terenu osiedla przy ul. Marii Dąbrowskiej zostanie wykonane ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo i funkcjonalność. Powstaną dwa place zabaw, alejki spacerowe i ławki. Część rekreacyjną wypełni niska i wysoka zieleń. Przewidziane są również miejsca postojowe do ogólnego użytku dla mieszkańców. Dla bezpieczeństwa lokatorów osiedle zostanie częściowo ogrodzone i oświetlone. Cały teren zewnętrzny będzie objęty całodobowym monitoringiem. Planowany termin zakończenia inwestycji to pierwszy kwartał 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych