De Belmonte Apartamenty Nadmorskie. Kamienica ze smakiem

De Belmonte Apartamenty Nadmorskie to nowoczesna, zaprojektowana ze smakiem kamienica usytuowana na nabrzeżu portowym w Ustce.

Autor: HouseMarket.pl 29 sierpnia 2016 08:59

Realizowane przez spółkę Baltiquality apartamenty znajdują się nie tylko blisko promenady i piaszczystej plaży ale także na wyciągnięcie ręki od centrum miasta.

Obiekt z jednej strony oferuje kameralnie urządzony dziedziniec, dostępny tylko dla mieszkańców. Od strony nabrzeża, sięgające od podłogi do sufitu okna, zapewnią nie tylko dużo słonecznego blasku, roztacza się z nich także malowniczy widok na port i ujście do morza. Kamienica mieści 29 jednopoziomowych i dwupoziomowych lokali mieszkalnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ustka, położona jest nad otwartym morzem, w centralnej części polskiego wybrzeża. Najbliższą aglomeracją jest oddalony o 18 kilometrów Słupsk. Tam też znajdują się duże, nowe centra handlowe czy Multikino.

Pokonując 80 kilometrów drogą krajową nr 6 można w łatwy sposób dostać się do Trójmiasta oraz znajdującego się na terenie Gdańska Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku i przeprawy promowej do Szwecji z Gdyni.

Odległość dzieląca Słupsk od Warszawy wynosi 450 kilometrów. Natomiast trasa do Berlina to 420 kilometrów, w tym do granicy polsko-niemieckiej 250 kilometrów. Inwestycję De Belmonte Apartamenty Nadmorskie zaprojektowała pracownia Jo-Design Joanny Szafarz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych