Dębowy Park: kolejne mieszkania powstają w Nowym Dworze Mazowieckim

W Nowym Dworze Mazowieckim powstaje Osiedle Dębowy Park III D1/D2. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstaną dwa pięciokondygnacyjne budynki, połączone ze sobą halą garażową.

Autor: housemarket.pl 26 maja 2020 10:36

W ofercie dostępnych jest 137 mieszkań o powierzchni od 26 do 70 mkw. Na wyższych kondygnacjach każde z nich posiada przestronny balkon, natomiast do tych na parterze przypisane są prywatne ogródki. Całość utrzymana jest w kolorystyce biało-szarej, ozdobiona dodatkowo zielonym akcentem. Lekkości bryłom budynków dodają szklane balustrady.

Poza halą garażową na terenie osiedla znajduje się parking z 52 miejscami postojowymi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania w ramach III etapu Dębowego Parku D1/D2 zostaną oddane do użytku wiosną 2021 roku, ale już teraz część lokali jest zarezerwowana.

Dębowy Park H, I, J, K

Ponadto w kontynuacji rozbudowy największej prywatnej inwestycji w historii budownictwa mieszkaniowego w Nowym Dworze Mazowieckim na rynek trafią również 143 nowe mieszkania o metrażu od 26 do 70 mkw. Jest to ostatni etap inwestycji Dębowy Park II, w ramach którego jesienią 2021 roku oddane do użytku zostaną 4 segmenty H, I, J i K.

Dębowy Park H, I, J, K to czterosegmentowy budynek z podziemną halą garażową posiadającą 62 miejsca parkingowe. Połączone wspólną klatką schodową segmenty H i I posiadają pięć, a segmenty J i K sześć kondygnacji naziemnych.

Wszystkie kondygnacje są dostępne bezpośrednio z poziomu parkingu cichobieżnymi windami osobowymi. Budynek zaprojektowany został w taki sposób, by każde z mieszkań posiadało balkon, taras lub wydzielony ogródek.

Zarówno w garażu, jak też na każdej z kondygnacji zaprojektowano komórki lokatorskie. Tuż przy budynku znajdują się naziemne miejsca parkingowe przeznaczone dla mieszkańców oraz ich gości.
W segmencie K zaprojektowano 3 lokale usługowe o powierzchni od 40 do 55 mkw. Mówiąc o nowych mieszkaniach w obrębie Dębowego Parku nie można również zapomnieć o budynku D4, którego ukończenie planowane jest w maju 2020 roku. 90 proc. lokali znalazło już swoich nabywców, którzy zawarli przedwstępne umowy kupna.

Sprawdzona marka

Rozbudowa osiedla trwa już kilka lat. Z początkiem 2019 roku do użytkowania został oddany budynek D3. W październiku 2016 roku oddano segment G, ostatni z budynków, budynki E, F, G - liczą łącznie 120 lokali mieszkalnych, a w lutym 2018 roku oddano segment L liczący 40 lokali.

W 2013 oraz 2017 roku natomiast zakończono prace, w wyniku których osiedle wzbogaciło się o segmenty K1-K6 w zabudowie bliźniaczej oraz w 2017 roku, budynek C6 na osiedlu Dębowy Park I, który posiada 25 lokali mieszkalnych.

Dębowy Park to nowoczesne osiedle położone w pobliżu licznych terenów zielonych. Nowy Dwór Mazowiecki usytuowany jest na trasie pomiędzy Wisłą, Narwią i Wkrą. Samo osiedle otulone jest drzewami ozdobnymi: dębami, wierzbami, robiniami oraz krzewami harmonijnie wkomponowanymi w architekturę otoczenia.

W zasięgu ręki znajdują się liczne alejki przeznaczone pod aktywny wypoczynek (trasy biegowe i umożliwiające uprawianie sportów takich jak jazda na rowerze, rolkach itp.). Można się również zrelaksować wybierając rejs widokowy katamaranem, a także aktywnie spędzić wolny czas podczas spływu pontonowego lub kajakowego.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się też: dwa place zabaw, prywatna szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek, banki, Niepubliczna Szkoła Muzyczna „Preludium”, a w zasięgu ręki − basen, ośrodek sportu i rekreacji, liczne sklepy, restauracje oraz przystanki komunikacji miejskiej - z Dębowego Parku do stacji jest zaledwie 900 m.

Do centrum Warszawy dostaniemy się stąd w 25 minut samochodem, a do lotniska w Modlinie zaledwie w 7 minut.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych