Decoroom i Skanska łączą siły we wspólnym projekcie

Warszawska pracownia architektury wnętrz Decoroom łączy siły z firmą Skanska Residential Development Poland i na potrzeby wspólnego projektu podejmuje współpracę, która w niedługim czasie przyniesie nowe możliwości dla klienta rynku mieszkaniowego.

Autor: HouseMarket.pl 02 marca 2017 15:19

Głównym założeniem współpracy jest sprostanie wysokim oczekiwaniom przyszłych lokatorów. Każdy, kto zdecyduje się na proponowaną ofertę, otrzyma kompleksową obsługę architektoniczną i wykonawczą Decoroomu w powstającym obecnie nowoczesnym warszawskim osiedlu mieszkaniowym Jaśminowy Mokotów. Składa się ono z sześciu budynków utrzymanych w stylu skandynawskim.

W niedalekiej przyszłości Decoroom zapewni również obsługę dla osiedla Holm House. Pracowania Decoroom zaprojektowała oraz urządziła duże biuro sprzedaży i obsługi architektonicznej klientów, które mieści się przy Alei Sikorskiego 9B w Warszawie. Biuro o powierzchni 200 mkw. składa się z parteru przeznaczonego dla firmy Skanska oraz showroomu Decoroomu, gdzie zgromadzone zostały wszystkie materiały wykończeniowe dające realną możliwość wyobrażenia sobie tego, jak będzie wyglądał każdy detal mieszkania.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Z dużym zainteresowaniem podchodzimy do umowy z naszym skandynawskim partnerem, ponieważ jest to sojusz dwóch pionierów na rynku – każdego w swojej branży. Firma Skanska słynie ze swojego kodeksu postępowania, jest to partner o najwyższej renomie, my także kierujemy się najwyższymi standardami jakości obsługi oraz wyposażenia i materiałów, tak więc z tego połączenia najpełniej skorzystają klienci Jaśminowego Mokotowa. Do tego projektu wyznaczamy grupę trzech architektów i dwa specjalnie przygotowane tylko dla Skanskiej pakiety wyposażeniowe. Całość naszych działań kompleksowo obsłuży w tym osiedlu zarówno klienta indywidualnego, jak i inwestycyjnego – komentuje Adam Budzyński, wiceprezes zarządu Decoroomu.

- Obecnie polski rynek bardzo się zmienia i zachodzą duże zmiany w świadomości deweloperów. Jest wśród nich wybitna grupa, która docenia fakt, iż może wystąpić jako jeden zgrany zespół wraz z architektami wnętrz i z koordynatorem prac wykończeniowych oraz ze sprawdzoną ekipą wykonawczą. Jest to właśnie system pracy naszej pracowni - komentuje Jakub Bartos, dyrektor zarządzający Decoroomu. - Z punktu widzenia klienta powoduje to, że wspólnie z deweloperem pracujemy w terminie, solidnie i bez problemów w przyszłości. Są to największe wartości mieszkań przygotowanych pod klucz.

W ramach wspólnego projektu Decoroom będzie kompleksowo obsługiwał klientów Jaśminowego Mokotowa pod kątem zakupu mieszkań. Na obsługę tę składać się będzie doradztwo architektów, projekty mieszkań, ich realizacja wraz z całościowym wykonawstwem, koordynacja usług z deweloperem oraz wykonywanie dokumentacji do zmian układu ścian i instalacji. Co więcej, na całość zrealizowanego projektu udzielona będzie gwarancja, w tym na wszystkie użyte meble, produkty i materiały. Każdy klient pracowni ma standardowo zapewnioną wizualizację 3D pomieszczeń sanitarnych, na zamówienie zaś otrzyma dodatkowe wizualizacje 3D całego mieszkania. Jaśminowy Mokotów jest inwestycją dla klienta premium, dlatego oferta skierowana jest na realizacje nie tylko w ramach pakietów wyposażeniowych, ale również na projekty indywidualne wymykające się standardowym rozwiązaniom.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych