Dekerta 8. Apartamenty na klimatycznym Zabłociu

Realizowane przez Titan Lux Apartamenty Dekerta 8 w Krakowie to nowoczesny i estetycznie wykończony budynek w tętniącej świeżością i życiem okolicy Zabłocia. Pomieści 48 apartamentów od 24 do 66 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 02 stycznia 2017 10:50

Budynek charakteryzować się będzie nowoczesną architekturą z funkcjonalnie i przestronnie zaprojektowanymi wnętrzami mieszkań. Każde z nich posiadać będzie własny balkon, loggię lub prywatny ogródek. Za projekt budynku odpowiada pracownia Blok Architekci. Aranżację części wspólnych opracowali projektanci z JB Studio.

Mieszkania zostaną oddane w stanie deweloperskim. Zastosowanie odpowiednich materiałów izolacyjnych w połączeniu z systemem inteligentnego mieszkania Hemms zapewni ich wysoką energooszczędność.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W budynku Dekerta 8 znajdzie się 10 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Apartamentowiec wyposażony zostanie w nowoczesną, cichobieżną windę komunikującą wszystkie kondygnacje od poziomu parkingu podziemnego, zapewniając bezproblemowy dostęp do wszystkich mieszkań. Części wspólne budynku, w szczególności korytarze i klatki schodowe, wykończone będą przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Zakończenie prac budowlanych szacuje się na kwiecień 2017 roku.

Dekerta 8 to komfort posiadania nowoczesnego mieszkania w sąsiedztwie centrum Krakowa. Specyficzny klimat okolicy, w której jest ono położone oraz jej bogata infrastruktura sprawiają, że wybór mieszkania na Dekerta jest inwestycją, która procentować będzie przez lata.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych