Dekpol Deweloper z nadmorskim projektem Trimare

Najnowsza inwestycja Dekpol Deweloper zlokalizowana jest w Sztutowie.

Autor: Housemarket.pl 12 sierpnia 2021 11:37

  • W pierwszym etapie inwestor wybuduje łącznie 189 apartamentów o metrażach od 28 do 49 mkw.
  •  Oddanie do użytkowania gotowych lokali planowane jest w 2023 roku.
  • Generalnym wykonawcą inwestycji jest Dekpol Budownictwo.

- Nasza nowa inwestycja zlokalizowana jest w typowo wakacyjnej miejscowości, bardzo popularnej wśród turystów. Nowoczesne apartamenty położone bezpośrednio nad polskim morzem z dostępem do szerokich i piaszczystych plaż, umożliwią odpoczynek przez cały rok. Wprowadzone do oferty lokale, mogą być nabywane zarówno na własny użytek i traktowane jako tzw. second home, jak również stanowią idealny produkt inwestycyjny. Lokowanie oszczędności w nieruchomości w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych jest obecnie coraz popularniejszą formą inwestycji i ochrony posiadanego kapitału - powiedział Sebastian Barandziak, prezes Dekpol Deweloper.

Osiedle Trimare w swoim pierwszym etapie składać się będzie z dziewięciu niskich 3-kondygnacyjnych budynków. W każdym znajdzie się po 21 apartamentów. Inwestycja obejmie łącznie 189 lokali o metrażach od 28 do 49 mkw. i w cenie już od 375 tys. zł brutto. Dodatkowo dostępną przestrzeń powiększą słoneczne balkony. Do użytku mieszkańców przygotowane zostaną również naziemne miejsca postojowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Olbrzymim atutem inwestycji jest bliskość szerokich piaszczystych plaż oraz pięknych sosnowych lasów. W pobliżu znajduje się również wiele nadmorskich atrakcji oraz rozbudowana infrastruktura pozwalająca na aktywne spędzenie czasu. W odległości zaledwie kilkuset metrów przebiega nadmorski szlak rowerowy R10 sieci EuroVelo. Z kolei do przystanku kolejki wąskotorowej jest zaledwie 1 km. Niewiele dalej jest do Zatoki Gdańskiej i Zalewu Wiślanego, a także Rezerwatu Kormoranów i Czapli Siwej. Szybki dojazd do Sztutowa zapewnia trasa ekspresowa S7.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych