Dekpol nie próżnuje na Wyspie Spichrzów. Chce budować marinę i promuje apartamentyHouseMarket.pl - 14 czerwca 2016 10:43


Dekpol prowadzi rozmowy w sprawie rozbudowy nadbrzeża i zbudowania mariny jachtowej przy Nowej Motławie. 19 czerwca br. deweloper zaprasza na Dzień Otwarty inwestycji zlokalizowanej przy ul. Jaglanej 3/5 na Wyspie Spichrzów w Gdańsku.

Tego dnia wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z pełną ofertą kompleksu Nowa Motława. Przewidziano także porady specjalistów w dziedzinie inwestowania w nieruchomości, dekoratorów wnętrz oraz doradców kredytowych.

Nowoczesny kompleks Nowa Motława składa się z dwóch części. W północno-zachodnim skrzydle znajduje się Aparthotel Number One z apartamentami hotelowymi sprzedawanymi w systemie condo. Natomiast w drugiej części inwestycji, położonej nad rzeką Nowa Motława, realizowane są budynki mieszkalne z przewagą 2- i 3-pokojowych apartamentów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nową Motławę wyróżniają rozbudowana infrastruktura obiektu, w tym przestronna strefa wellness z wewnętrznym basenem, saunami, jacuzzi i siłownią oraz podziemny parking.

Obiekt powstaje na Wyspie Spichrzów, w samym sercu Gdańska, w prestiżowym sąsiedztwie najważniejszych zabytków Głównego Miasta, m.in. Żurawia, Filharmonii Bałtyckiej i ulicy Długi Targ z Fontanną Neptuna.