Dekpol rusza z nową promocją dla osiedli mieszkaniowych

Spółka Dekpol, realizująca inwestycje deweloperskie w Polsce północnej, wprowadziła nową akcję promocyjną dla osiedli w Gdyni, Gdańsku oraz Tczewie. Nabywcy mieszkań mogą uzyskać upust w wysokości 5 tysięcy złotych od ceny lokalu, który będą mogą przeznaczyć na dowolny cel, na przykład na urządzenie kuchni.

Autor: HouseMarket.pl 01 grudnia 2016 11:25

Dekpol wprowadził nową akcję promocyjną, która potrwa od 1 grudnia 2016 roku do końca lutego 2017 roku. Przy zakupie mieszkania klienci otrzymają upust w wysokości 5 tysięcy złotych od ceny lokalu, który będą mogli przeznaczyć na dowolny cel, na przykład na urządzenie kuchni. Oferta dotyczy czterech inwestycji w ofercie dewelopera – osiedla Zielonego w Gdańsku, osiedla Na Fali w Gdyni oraz osiedla mieszkań Nowe Rokitki i domów Nowe Rokitki Park w Tczewie.

Osiedle Zielone w Gdańsku

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Zielone w Gdańsku charakteryzuje nowoczesna architektura i wysoki standard. Inwestycja powstaje przy ulicy Potęgowskiej, w południowej części Gdańska, między ulicą Armii Krajowej i obwodnicą trójmiejską, na wschód od malowniczego jeziora Jasień. W Osiedlu Zielonym w trzech etapach powstanie łącznie 633 mieszkań. W aktualnej ofercie znajdują się mieszkania w ramach etapu trzeciego oraz ostatnie mieszkanie z drugiego etapu.

Osiedle Na Fali

Osiedle Na Fali położone w urokliwej części Gdyni powstaje w bliskim sąsiedztwie plaży Mechelinki i Rewy. W ramach inwestycji powstanie kompleks pięciu budynków wkomponowanych w starannie opracowaną przestrzeń zieloną z placem zabaw. Osiedle zaprojektowane zostało z myślą zarówno o młodych ludziach poszukujących swojego pierwszego M, jak i z myślą o rodzinach, poszukujących większego mieszkania. W ramach osiedla powstanie 200 mieszkań.

Osiedle Nowe Rokitki

Osiedle Nowe Rokitki w Tczewie tworzone jest z myślą o miłośnikach przyrody – znajduje się w sąsiedztwie lasów, licznych jezior i stawów, a także łąk. Klasyczna architektura osiedla w połączeniu z tym niezwykle urokliwym regionem tworzy całość, w która z pewnością ukoi zmysły mieszkańców. Jest to wymarzone miejsce do zamieszkania dla miłośników grzybobrania, wycieczek rowerowych i spacerów po lesie, ceniących sobie spokój i życie w zgodzie z naturą. Inwestycja jest wieloetapowa, w aktualnej ofercie znajdują się mieszkania w ramach trzeciego etapu oraz ostatnie cztery z drugiego etapu

Nowe Rokitki Park

Nowe Rokitki Park to zespół 8 domków jednorodzinnych, wolnostojących. Każdy budynek posiada ogrodzoną działkę o powierzchni od 600 mkw. do 800 mkw. Osiedle zlokalizowane jest na przedmieściach Tczewa. Położone jest w sąsiedztwie jezior, nad Kanałem Młyńskim, w otoczeniu lasów i łąk, Jeziora Lubiszewskiego, Jeziora Rokickiego Małego oraz licznych stawów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych