Dekpol ruszył z budową Osiedla Trimare

Dekpol Deweloper wystartował z realizacją swojej najnowszej inwestycji: Trimare. Kompleks powstaje w Sztutowie na Mierzei Wiślanej.

Autor: Housemarket.pl 08 listopada 2021 09:38

  • Funkcję Generalnego Wykonawcy inwestycji pełni Dekpol Budownictwo.
  • Obecnie wybrane lokale oferowane w ramach I etapu inwestycji Trimare można zakupić w cenach obniżonych o nawet 50 000 zł.

W ramach I etapu inwestycji powstanie dziewięć kameralnych, zaledwie
3-kondygnacyjnych budynków, które zagwarantują mieszkańcom poczucie prywatności. W ramach tej fazy projektu zaplanowano łącznie 189 lokali o metrażach od 28 do 49 mkw. Do wybranych apartamentów przynależeć będą dodatkowo balkony, które zapewnią odpowiednie doświetlenie wnętrz oraz staną się doskonałym miejscem do odpoczynku na świeżym powietrzu. Na terenie osiedla powstaną także naziemne miejsca postojowe. Oddanie do użytkowania gotowych lokali zaplanowano na 2023 rok. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Dekpol Budownictwo.

Inwestycję wyróżnia unikalne położenie. Osiedle powstaje w niedużej odległości od malowniczych, szerokich piaszczystych plaż oraz pięknych sosnowych lasów. Takie otoczenie stworzy mieszkańcom Trimare doskonałe warunki do codziennego odpoczynku w otoczeniu przyrody, z dala od zgiełku miast. Położenie kompleksu zapewni także wygodny dostęp do wielu atrakcji, m.in.: nadmorskiego szlaku rowerowego czy przystanku kolejki wąskotorowej. W niedużej odległości od inwestycji znajduje się także Zatoka Gdańska, Zalew Wiślany oraz Rezerwat Kormoranów i Czapli Siwej. Szybki dojazd zagwarantuje pobliska trasa ekspresowa S7.

Atrakcyjne otoczenie osiedla Trimare w połączeniu z dogodnymi warunkami komunikacyjnymi zapewnią doskonałą przestrzeń do wypoczynku i tworzą wyjątkową okazję dla inwestorów. Co ważne, Dekpol Deweloper oferuje program wykończenia pod klucz, dzięki któremu osoby poszukujące lokalu w celach inwestycyjnych będą mogły zakupić już w pełni zaaranżowaną, gotową do użytku przestrzeń.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Lokowanie oszczędności poprzez zakup nieruchomości położonych w atrakcyjnych turystycznie obszarach, do których z całą pewnością zalicza się miejscowość Sztutowo, stanowi obecnie bardzo popularną formę ochrony i pomnażania kapitału. Nowoczesne apartamenty położone bezpośrednio nad polskim morzem z dostępem do szerokich i piaszczystych plaż, mogą być nabywane zarówno na własny użytek i traktowane jako tzw. second home, jak i stanowić idealny produkt inwestycyjny – powiedział Sebastian Barandziak, prezes zarządu Dekpol Deweloper.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych