Dekpol sprzedaje trzeci etap Osiedla Zielonego w Gdańsku

Dekpol rozpoczął sprzedaż trzeciego etapu Osiedla Zielonego. Zespół kameralnych budynków wielorodzinnych o niskiej zabudowie zlokalizowany jest w południowej części Gdańska, która dynamicznie się rozwija.

Autor: HouseMarket.pl 24 sierpnia 2016 12:38

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta, na wschód od Jeziora Jasień i w odległości zaledwie 7 km od śródmieścia Gdańska.

- Działalność deweloperska jest coraz ważniejszym segmentem naszej spółki. Rynek nieruchomości na Pomorzu, a szczególnie w Trójmieście stale się rozwija, dlatego tutaj powstają nasze najważniejsze inwestycje – podkreślił Mariusz Tuchlin, prezes Dekpolu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach inwestycji Osiedle Zielone III powstaną trzy budynki czteropiętrowe z 207 lokalami mieszkalnymi – od dwupokojowych do trzypokojowych, o powierzchniach od 33 do 63 mkw. Mieszkania na wyższych kondygnacjach zostały wyposażone w balkony i loggie, natomiast do lokali na parterze przynależą tarasy i ogródki. Ceny brutto wynoszą ok. 4500 zł/mkw.

Pierwszy etap inwestycji – Osiedle Zielone I, w ramach którego powstały cztery, trzypiętrowe budynki z 225 lokalami mieszkalnymi, zakończył się pod koniec stycznia 2015 roku. Wszystkie mieszkania zostały już sprzedane. Obecnie Dekpol realizuje drugi etap inwestycji – Osiedle Zielone II, w ramach którego firma wybuduje łącznie 201 lokali mieszkalnych. Lokale, o powierzchni od ok. 31 mkw. do ok. 78 mkw. i funkcjonalnych rozkładach od jednego do czterech pokoi, cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

Sprzedaż mieszkań w trzecim etapie inwestycji już ruszyła, a oddanie do użytku planowane jest na koniec 2017 roku. W Osiedlu Zielonym w trzech etapach powstanie łącznie 633 mieszkań.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych