Dekpol stawia na ekologię w II etapie Osiedla Pastelowego

W gdańskich Łostowicach Dekpol Deweloper wprowadził do sprzedaży drugi etap Osiedla Pastelowego. Nową inwestycję wyróżnia zastosowanie wielu ekologicznych rozwiązań, w tym panele fotowoltaiczne oraz rośliny antysmogowe. Zakończenie realizacji planowane jest na czwarty kwartał 2022 roku.

Autor: Housemarket.pl 08 czerwca 2021 10:06

  • Osiedle Pastelowe to  inwestycja zlokalizowana w gdańskich Łostowicach przy ulicy Pastelowej.
  • W ramach drugiego etapu powstanie pięć funkcjonalnych budynków liczących łącznie 350 mieszkań o powierzchni od 36 do 62 m2.
  • Dodatkową przestrzeń stworzą przydomowe ogródki dla mieszkań parterowych, a także balkony znajdujące się na wyższych kondygnacjach.
  • Ceny lokali rozpoczynają się od 6487 zł/m2 brutto.
  • Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano  na grudzień 2022 roku.

- Wprowadzamy do sprzedaży kolejny etap bardzo popularnej wśród naszych klientów inwestycji. Oferta skierowana jest do osób szukających mieszkania w spokojnym, zielonym otoczeniu, ale z doskonałą komunikacją do centrum Gdańska i pozostałych dzielnic. Bardzo szeroki wachlarz powierzchni pozwoli na wybór odpowiedniego mieszkania. Wszystkie lokale mają praktyczne i funkcjonalne rozkłady pozwalające na aranżację według własnego uznania - powiedział Sebastian Barandziak, prezes Dekpol Deweloper.

Nową inwestycję wyróżnia zastosowanie ekologicznych rozwiązań. Na dachach zamontowane będą panele fotowoltaiczne, które znacznie obniżą zużycie energii w częściach wspólnych. W każdym budynku wykorzystane będzie również oszczędne oświetlenie LED. Przestrzeń osiedla wypełnią tereny zielone, w tym m.in. rośliny antysmogowe oraz drzewa tlenowe konsumujące duże ilości CO2 i tym samym znacznie poprawiające jakość. Wewnątrz budynków zaplanowano nowoczesne lampy antybakteryjne oraz specjalne urządzenia do dezynfekcji powietrza. Z myślą o osobach ceniących aktywne formy wypoczynku przygotowane zostaną zadaszone parkingi dla rowerów, a także osiedlowa strefa rekreacyjna, w tym m.in. zewnętrzna siłownia.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do dyspozycji mieszkańców zostaną również oddane stanowiska parkingowe w hali garażowej, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe naziemne przy każdym budynku. Aby zagwarantować maksymalny poziom komfortu i poczucie przestrzeni, między budynkami zaplanowano duże odległości wynoszące ponad 30 metrów. W ramach inwestycji Dekpol Deweloper oferuje opcję wykończenia pod klucz, która jest idealną propozycją dla wszystkich którzy cenią czas i nowoczesny design.

Osiedle Pastelowe powstaje w otoczeniu terenów zielonych i w malowniczym sąsiedztwie Potoku Radunia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy i inne punkty usługowe, a także szkoły, żłobki i przedszkola. Nieopodal osiedla przebiega także trasa drogi ekspresowej S6, Obwodnicy Trójmiasta, zapewniająca komfortowy i szybki dojazd do Gdyni, Sopotu oraz innych pobliskich miejscowości. W pobliżu dostępne się również liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, które umożliwiają sprawny dojazd komunikacją miejską do wybranych części miasta.

Projekt architektoniczny inwestycji opracowała pracownia K&M Design. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Dekpol Budownictwo.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych