Dekpol zadomowił się na Wyspie Spichrzów

Firma Dekpol finalizuje budowę kompleksu mieszkalnego Nowa Motława na gdańskiej Wyspie Spichrzów, przekazując już lokale właścicielom. Deweloper przygotowuje się jednocześnie do rozpoczęcia kolejnej inwestycji w tej urokliwej i prestiżowej części miasta.

Autor: HouseMarket.pl 26 czerwca 2017 11:43

Dekpol przekazał już właścicielom większość mieszkań z łącznie 94 lokali wybudowanych w ramach pierwszego etapu kompleksu mieszkalnego Nowa Motława zlokalizowanego na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Rozpoczęte zostały już także przekazania mieszkań z drugiego etapu tej inwestycji, który dostarczył kolejnych 205 lokali. W trzech budynkach powstało w sumie 299 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 144 mkw. z przewagą apartamentów 2- i 3- pokojowych z przynależnymi balkonami lub ogródkami. Około 15 proc. apartamentów zostało wykończonych „pod klucz” w ramach oferowanej usługi przez Dewelopera. Klienci mieli możliwość wyboru pomiędzy stylem skandynawskim, industrialnym oraz klasycznym.

- Wyspa Spichrzów to niezwykłe miejsce w samym sercu Gdańska. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne restauracje, obiekty kulturalno-rozrywkowe i najważniejsze zabytki miasta. Unikalna lokalizacja łączy w sobie wygodę i dostępność. Nasza dotychczasowa oferta cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Dlatego przygotowujemy się do realizacji nowego projektu w tej urokliwej i prestiżowej części miasta – powiedział Sebastian Barandziak, członek zarządu, dyrektor sprzedaży Dekpol.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowa inwestycja o nazwie Grano Residence planowana jest również na Wyspie Spichrzów przy ulicy Pszennej, czyli w samym centrum historycznego Gdańska. Grano, czyli po włosku pszenica, była jednym z najbardziej rozchwytywanych towarów. Pszenica znalazła również odzwierciedlenie w logo inwestycji, która utrzymana będzie w stylu Art Deco, podobnie jak wystrój apartamentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych