Develia oddaje II etap inwestycji Ceglana Park w Katowicach

Develia rozpoczyna przekazywanie nabywcom mieszkań wybudowanych w ramach II etapu osiedla Ceglana Park, realizowanego na katowickim Brynowie.

Autor: housemarket.pl 24 sierpnia 2022 12:52

  • W II etapie powstało w sumie 178 lokali w dwóch, 3-piętrowych budynkach.
  • Niemal wszystkie znalazły już nabywców.
  • Pozostało 10 ostatnich gotowych mieszkań.

W aktualnej ofercie sprzedaży znajduje się ponad 150 mieszkań powstających w kolejnych fazach. Prace budowlane III etapu zakończą się jeszcze w tym roku, a przewidywany termin ukończenia IV etapu to II kwartał 2024 roku.

Ceglana Park to jedna z najbardziej prestiżowych i unikalnych inwestycji mieszkaniowych, realizowanych obecnie na terenie konurbacji śląskiej. Osiedle, zaprojektowane przez znanego katowickiego architekta Wojciecha Wojciechowskiego, powstaje w myśl idei równowagi z naturą. Przy wykańczaniu budynków używane są ekologiczne materiały i rozwiązania ograniczające wpływ konstrukcji na środowisko. Do wszystkich mieszkań, w zależności od kondygnacji, przypisane są ogródki, balkony lub przestronne tarasy. Do dyspozycji nabywców jest również podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi. W przyziemiach niektórych budynków znajdą się sklepy i punkty usługowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

W projekcie duży nacisk położono na otoczenie budynków i przestrzenie wspólne. Główną oś komunikacyjną utworzy szeroka promenada, na końcu której zaplanowano malowniczy staw z pomostem. Nie zabraknie też mniejszych alejek spacerowych z nawierzchniami antysmogowymi czy placów zabaw dla najmłodszych. Mieszkańcy Ceglana Park będą mogli korzystać także z unikalnego udogodnienia - tężni solankowej. Na terenie zadbano również o ograniczenie ruchu kołowego. Ceny zaczynają się od 8299 zł brutto za metr kwadratowy.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych