Develia po raz trzeci z osiedlem Latarników

158 mieszkań powstanie w ramach III etapu Osiedla Latarników, które ogólnopolski deweloper Develia realizuje na gdańskiej Letnicy.

Autor: housemarket.pl 24 stycznia 2022 12:21

  • Develia rozpoczyna sprzedaż III etap Osiedla Latarników.
  • Budowa inwestycji rozpocznie się w lutym br. i zakończy się w I kw. 2024 roku. 
  • Autorem projektu architektonicznego jest pracownia K&L Smart Design.

Bryłę 7-piętrowego budynku III fazy projektu uzupełni lokal usługowy oraz podziemna hala garażowa ze 154 miejscami parkingowymi dla samochodów i pomieszczeniami dla jednośladów. Deweloper zadbał o zróżnicowaną ofertę – w ramach tego etapu dostępne będą mieszkania o powierzchniach od 40 do 96 metrów kwadratowych. Do każdego przypisany będzie balkon lub taras. Przestrzeń zewnętrzna zostanie wypełniona zielenią i elementami małej architektury. Dla najmłodszych mieszkańców powstanie plac zabaw.

Jedną z największych zalet Osiedla Latarników jest jego nadmorska lokalizacja. Do Parku Brzeźnieńskiego im. J.J. Haffnera i najbliższego wejścia na plażę jest w linii prostej zaledwie około 900 metrów. W odległości 1,5 km znajduje się stadion piłkarski Polsat Plus Arena oraz kompleks wystawienniczo-kongresowy AmberExpo.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Osiedle Latarników od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem nabywców. Przede wszystkim decyduje o tym lokalizacja blisko bałtyckiej plaży, ale także liczne inwestycje w ramach gruntownej rewitalizacji Letnicy oraz konkurencyjne ceny względem innych projektów, powstających w pasie nadmorskim. Pierwszy etap został już sprzedany, a spośród 218 lokali tworzących drugą fazę projektu w ofercie pozostało ich zaledwie ok. 10 procent – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia.

Dzięki gruntownej przebudowie całego układu komunikacyjnego Letnicy okolica ta jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Gdańska. Bliskość ważnych arterii drogowych – Drogi Zielonej oraz Tunelu pod Martwą Wisłą - gwarantuje szybki dojazd do głównych tras S6, S7 oraz Autostrady A1. Komunikacja miejska zapewnia dogodne połączenia z innymi dzielnicami miasta oraz dotarcie do dworca głównego PKP oraz PKS.

CZYTAJ TEŻ: DEVELIA Z NOWĄ INWESTYCJĄ W GDAŃSKU 

Budowa III etapu Osiedla Latarników zacznie się już w lutym, a jego ukończenie planowane jest na I kwartał 2024 r.

Ceny zaczynają się już od 9 800 zł za metr kwadratowy.

Osiedle Latarników to nie jedyna inwestycja Develii w Gdańsku. W sprzedaży znajdują się również inne projekty dewelopera w tym mieście: Baltea Apartments na Przymorzu, Marinus w Brzeźnie, Szmaragdowy Park w Oruni Górnej, Przy Alejach na Zaspie oraz Via Flora w dzielnicy Chełm.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych