Develia rozpoczyna sprzedaż III etapu osiedla Przy Alejachhousemarket.pl - 09 czerwca 2021 11:15


Develia wprowadza do sprzedaży III etap osiedla Przy Alejach. Na Zaspie, w nadmorskim pasie Gdańska. powstanie kameralna inwestycja obejmująca 48 mieszkań.

Nową propozycję Develii cechuje subtelna architektura – na biało-szarej elewacji 6-kondygnacyjnego budynku będą wyróżniać się drewniane elementy i stolarka okienna. Dzięki dużym, przeszklonym balkonom mieszkańcy wyższych pięter będą mogli cieszyć się widokiem na Park Millenium Gdańska. Z kolei do lokali na najniższych kondygnacjach przypisane zostaną ogródki. Mieszkańcy III etapu osiedla Przy Alejach będą mieli do dyspozycji również podziemną halę garażową z pomieszczeniami na jednoślady.

CZYTAJ TEŻ: PRZEWAGA POPYTU NAD PODAŻĄ MOŻE SIĘ UTRZYMYWAĆ 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Nowy etap osiedla Przy Alejach to uniwersalna propozycja dla wszystkich grup nabywców. Mieszkania 2-pokojowe zostaną z pewnością docenione przez singli i młode pary, z kolei większe lokale to oferta dla rodzin z dziećmi, które cenią sobie bliskość zieleni i terenów rekreacyjnych. Osoby rozważające zainwestowanie w nieruchomości mieszkaniowe również znajdą tu coś dla siebie, jako że pas nadmorski w Gdańsku jest już gęsto zabudowany i inwestycji o równie korzystnej lokalizacji nie powstanie już zbyt wiele - przewiduje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia.

Ceny mieszkań w III etapie osiedla Przy Alejach zaczynają się od 11 300 zł za metr kwadratowy. Budowa ma zakończyć się w IV kwartale 2022 roku.

W pasie nadmorskim Gdańska Develia realizuje także dwie inne inwestycje, w których dostępne są wolne mieszkania. Są to Baltea Apartments na Przymorzu oraz Osiedle Latarników w Letnicy. Obie inwestycje będą gotowe w drugiej połowie 2022 r.