Develia rozpoczyna sprzedaż inwestycji Cynamonowa Vita

Deweloper uruchomił przedsprzedaż projektu Cynamonowa Vita - nowego osiedla na Lipie Piotrowskiej na zielonych przedmieściach Wrocławia. W kameralnych, trzypiętrowych budynkach powstanie łącznie 114 lokali o zróżnicowanych układach i metrażach.

Autor: housemarket.pl 10 marca 2022 15:12

  • Inwestycja zlokalizowana jest w północnej części Wrocławia, w prężnie rozwijającej się okolicy Lipy Piotrowskiej przy ul. Cynamonowej.
  • Nabywcy będą mogli wybierać z szerokiej oferty - od ustawnych kawalerek o powierzchni 38 m kw. po przestronne, blisko 140-metrowe apartamenty z pięcioma pokojami.
  • W sprzedaży znajdą się także dwupoziomowe mieszkania z dużymi tarasami oraz lokale z ogródkami.

Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną nowoczesne, cichobieżne windy, komórki lokatorskie oraz garaż podziemny ze 139 miejscami postojowymi. Uzupełnią go dodatkowe 32 naziemne stanowiska parkingowe. Optymalne warunki do życia zapewnią przestrzenie wspólne zaprojektowane z myślą o ekologii. Do częściowego zasilania urządzeń obsługujących budynek używane będą panele fotowoltaiczne, a w klatkach schodowych przewidziano energooszczędne oświetlenie LED. W ramach projektu powstanie także teren rekreacyjny z dużą ilością nasadzeń oraz ogrodami deszczowymi.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla nie brakuje sklepów czy punktów usługowych. Tuż obok zaplanowano również budowę nowoczesnego kompleksu szkolno-przedszkolnego. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się bliskością terenów zielonych i ścieżek rowerowych oraz pobliskiej Widawy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokalizacja Cynamonowej Vita jest doskonale skomunikowana z całą aglomeracją. Bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz węzła Widawa zapewnia szybki dojazd do wielu dzielnic oraz sprawny wyjazd w kierunku Poznania i Warszawy. Alternatywę dla samochodu może stanowić komunikacja miejska lub kolej. Pobliska stacja Wrocław Osobowice umożliwia wygodne i szybkie przemieszczanie się, jak również bezpłatne parkowanie w strefie Park & Ride.

- W naszych projektach staramy się zapewniać mieszkańcom komfort życia i bliskość terenów rekreacyjnych. Cynamonowa Vita łączy w sobie kameralną atmosferę zielonego przedmieścia z bogatą infrastrukturą, umożliwiającą zaspokajanie codziennych potrzeb bez tracenia czasu na podróże do innych części miasta. Osiedle może być ciekawą propozycją nie tylko dla aktywnych, młodych ludzi – dzięki powstającym na tej samej ulicy szkole i przedszkolu będzie również dobrym wyborem dla rodzin z dziećmi - komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia.

Zakończenie budowy zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2024 roku. Za projekt odpowiada pracownia PRO ART ach. Krzysztof Skalski. Ceny zaczynają się już od 6999 zł za metr kwadratowy.

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 36 osiedli, składających się w sumie ze 102 etapów inwestycyjnych – to blisko 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 750 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów deweloper dostarcza swoim nabywcom nieruchomości o niezmiennie najwyższej jakości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych