Develia rozpoczyna sprzedaż mieszkań na osiedlu Przemyska Vita

Przemyska Vita to nowe osiedle wprowadzone do sprzedaży przez Develię na gdańskim Ujeścisku. W ramach projektu oprócz dwóch kameralnych budynków powstaną również wille. W I etapie inwestycji przewidziano w sumie 146 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 12 kwietnia 2022 13:43

  • Dewelia rusza z projektem Przemyska Vita w Gdańsku.
  • Ukończenie I etapu zaplanowane jest na maj 2024 roku.
  • Autorem projektu architektonicznego jest pracownia B1 Architekci.
  • Ceny zaczynają się już od 8 999 zł za metr kwadratowy.

Potencjalni nabywcy mieszkań w ramach projektu Przemyska Vita mogą wybierać z szerokiego wachlarza mieszkań. W 4-piętrowych budynkach wielorodzinnych znajdą się zarówno 32-metrowe kawalerki, jak i ponad stumetrowe apartamenty z antresolami. Natomiast w każdej willi zaprojektowano po cztery lokale, po dwa na parterze i piętrze, z przypisanymi odpowiednio ogródkami oraz z dużymi balkonami.

Do użytku mieszkańców oddane zostaną również miejsca parkingowe w garażu podziemnym, naziemne stanowiska postojowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie na jednoślady. Do budowy inwestycji Develia zastosuje wysokiej jakości, energooszczędne materiały, dzięki czemu przyszli lokatorzy będą płacić niższe rachunki za energię cieplną i elektryczną.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: DEVELIA WCHODZI NA RYNEK PRS 

- Ujeścisko to rejon Gdańska, który w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Powstaje coraz więcej nowych osiedli mieszkaniowych i rozbudowywana jest miejscowa infrastruktura. Dzięki temu większość codziennych potrzeb można zaspokoić na miejscu, bez podróżowania do innych części miasta. Zróżnicowana, kompleksowa oferta i atrakcyjna okolica sprawiają, że projektem Przemyska Vita mogą interesować się zarówno kupujący nieruchomości na własne potrzeby, jak i nabywcy inwestycyjni - komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia.

Najbliższe otoczenie oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług. Zlokalizowany tuż przy osiedlu przystanek tramwajowy umożliwia szybki dojazd komunikacją miejską do centrum Gdańska. Sprawne połączenia z innymi dzielnicami zapewnia oddalona o zaledwie kilka minut jazdy obwodnica Trójmiasta. Deweloper stara się zapewnić swoim klientom bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych – w bezpośrednim sąsiedztwie Przemyska Vita znajduje się park leśny na Kozaczej Górze wraz z popularną platformą widokową, ścieżkami spacerowymi, trasami rowerowymi, placem zabaw i wybiegiem dla psów.

Przemyska Vita to nie jedyny projekt Develii w Gdańsku. W sprzedaży znajdują się także: Baltea Apartments na Przymorzu, Marinus w Brzeźnie, Via Flora na Chełmie, Szmaragdowy Park w Oruni Górnej, Przy Alejach na Zaspie oraz Osiedle Latarników na Letnicy.

Develia, która w tym roku obchodzi 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 106 etapów inwestycyjnych – to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów deweloper dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych