Develia rozpoczyna sprzedaż VI etapu osiedla Grzegórzecka 77

Develia wprowadziła do oferty 117 mieszkań oraz 9 lokali usługowych w ramach VI etapu inwestycji Grzegórzecka 77 w Krakowie. Rozpoczęcie budowy planowane jest na II kwartał 2022 roku, a zakończenie powinno nastąpić w IV kwartale 2023 roku.

Autor: housemarket.pl 17 lutego 2022 12:00

  • Grzegórzecka 77 realizowana jest w samym centrum Krakowa.
  • Projekt skierowany jest zarówno do osób szukających mieszkania dla siebie, jak i w celach inwestycyjnych.
  • Grzegórzecka 77 oferuje mieszkania w przedziale od 29,11 do 94,06 mkw.

Projekt charakteryzuje się nowoczesną architekturą, a dzięki neutralnej kolorystyce i zadbanej zieleni współgra z najbliższym otoczeniem. Podstawowym elementem wyróżniającym osiedle będzie oryginalna, kaskadowa zabudowa. Przestrzenie wspólne między budynkami urozmaicą alejki spacerowe, zróżnicowana roślinność oraz place zabaw, tworzące przyjazne miejsce dla odpoczynku i rekreacji dla wszystkich mieszkańców.

Powierzchnię dodatkową będą stanowić balkony i tarasy na wyższych kondygnacjach oraz ogródki przypisane do lokali na parterze. W inwestycji przewidziano również miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz przestrzeń na rowery zlokalizowana w hali garażowej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- V etap osiedla Grzegórzecka 77 mamy prawie w całości sprzedany, w ofercie pozostało jedynie 5 proc. lokali. Dlatego też zdecydowaliśmy się uruchomić kolejną fazę tej inwestycji. Rok 2022 rozpoczęliśmy od intensywnych działań. Tylko w styczniu powiększyliśmy naszą ofertę o łącznie 600 lokali w Warszawie, Gdańsku oraz Katowicach. Teraz przyszedł czas na Kraków. Na tym jednak nie poprzestajemy. Mamy ambitne plany na przyszłość. Chcemy zwiększyć ofertę o około 30 proc. wobec ubiegłego roku i wprowadzić do sprzedaży 2450-2650 mieszkań, odpowiadających na aktualne preferencje klientów – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia.

CZYTAJ TEŻ: DEVELIA SPRZEDAŁA WIĘCEJ NIŻ PLANOWAŁA

Grzegórzecka 77 realizowana jest w samym centrum Krakowa, w odległości zaledwie 2 km od Rynku Głównego. Dzięki takiemu położeniu przyszli mieszkańcy będą mogli wygodnie korzystać z rozwiniętej infrastruktury handlowej, usługowej i edukacyjnej dużego miasta. Osoby ceniące aktywny wypoczynek ucieszy bliskość terenów rekreacyjnych, m.in. Bulwarów Wiślanych, które zapewniają nieograniczone możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. W pobliżu znajdują się także liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, jak również ważny węzeł komunikacyjny Krakowa – Rondo Grzegórzeckiego. Taka lokalizacja czyni projekt Grzegórzecka 77 doskonałym wyborem zarówno pod kątem własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i w celach inwestycyjnych.

Budowa VI etapu inwestycji rozpocznie się w II kwartale br. Ceny mieszkań zaczynają się od 12800 zł brutto za metr kwadratowy. Projekt architektoniczny opracowała pracownia Saran Architekci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych