Develia żegna się Na Woli

Develia S.A., ukończyła budowę ostatniego, dziewiątego etapu Osiedla na Woli w Warszawie.

Autor: Housemarket.pl 26 sierpnia 2021 10:42

  • W ramach tej fazy inwestycji powstało 301 mieszkań w 17-piętrowym budynku, który stanowi dominantę całego osiedla i zapewnia wspaniały widok na panoramę miasta.
  • W sumie w skład całego kompleksu przy ul. Sowińskiego wchodzi blisko 1700 lokali.
  • Za projekt inwestycji odpowiada pracownia Architekci Dawidczyk & Partnerzy. Generalnym wykonawcą IX etapu była firma Kalter.

 Deweloper wyprzedził harmonogram prac i przed terminem zakończył realizację ostatniego etapu, w skład którego weszło 301 lokali mieszkalnych i cztery usługowe. Pierwotnie ukończenie budowy planowane było na IV kwartał 2021 roku.

IX etap to spektakularna, 17-piętrowa dominanta, z której najwyższych kondygnacji rozciąga się efektowny widok na panoramę Warszawy. Zaprojektowano w niej szeroki wachlarz lokali: od 25-metrowych kawalerek po blisko 80-metrowe mieszkania 4-pokojowe. Do dyspozycji mieszkańców jest również podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi oraz naziemne miejsca parkingowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper zadbał również o bezpośrednie otoczenie całego projektu – na terenie osiedla można spędzać czas na zadrzewionym, zielonym dziedzińcu z placem zabaw. Cała inwestycja jest monitorowana i znajduje się pod nadzorem 24-godzinnej ochrony.

- Osiedle na Woli to jedna z największych inwestycji w naszym portfolio. Od początku budowy w 2013 roku projekt ten, ze względu na oferowany standard oraz znakomitą lokalizację cieszył się dużym zainteresowaniem warszawiaków. Dowodem na to są liczne nagrody, które na przestrzeni lat nasze osiedle zdobyło w rozmaitych konkursach branżowych. Także ostatni, IX etap spotkał się z dużym uznaniem wśród nabywców mieszkań. W ofercie tej fazy inwestycji pozostało już tylko około 10 wolnych lokali – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.

Osiedle swoją dużą popularność zawdzięcza m.in. lokalizacji przy ulicy Sowińskiego  na Woli, jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się w ostatnich latach dzielnic Warszawy. Dobrą komunikację z innymi rejonami miasta zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe oraz znajdująca się w zasięgu kilkunastominutowego spaceru stacja II linii metra – przystanek Księcia Janusza. W okolicy nie brakuje sklepów (centrum handlowe Wola Park), szkół i przedszkoli oraz placówek ochrony zdrowia. Miłośnicy rekreacji i spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu z pewnością docenią bliskość czterech wielkich obszarów zielonych – Parków Sowińskiego, Powstańców Warszawy, Szymańskiego i Moczydło z placami zabaw, kilometrami ścieżek rowerowych, siłowniami plenerowymi, fontannami i tężniami solankowymi. W parku Moczydło znajduje się również uwielbiany przez warszawiaków kompleks otwartych basenów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych