Deweloper i fundusz planują nowy projekt w Bełchatowie

Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Nasze Kąty" wraz z firmą Viart planują wspólną inwestycję mieszkaniową w Bełchatowie. Firmy podpisały list intencyjny w tej sprawie.

Autor: HouseMarket.pl 22 września 2016 09:27

Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Nasze Kąty" to spółka zależna CFI Holding. TBS  zawarł ze spółką VIART list intencyjny w sprawie realizacji wspólnego przedsięwzięcia na nieruchomości położonej w Bełchatowie przy ul. Czaplinieckiej 44b.

Inwestycja będzie obejmować w pierwszym etapie modernizację należącego do Towarzystwa Budownictwa Społecznego "Nasze Kąty" obiektu mieszkalnego 6-cio kondygnacyjnego położonego w Bełchatowie przy ul. Czaplinieckiej 44b o powierzchni zabudowy wynoszącej 1010 mkw. i powierzchni całkowitej wynoszącej ok. 6 tys. mkw. Dzięki temu inwestorzy uzyskają około 108 samodzielnych lokali mieszkalnych o powierzchni od 29 do 46 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Będzie to "pierwszy z trzech etapów inwestycyjnych zakładanych do realizacji zgodnie z uwarunkowaniami uchwalonego w 2015 roku miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego" - czytamy w komunikacie CFI Holding.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych