Deweloper Linea z kolejnym projektem

W najbliższym czasie rozpocznie się sprzedaż kolejnych domów budowanych przez dewelopera Linea. Osiedle przy ul. Stolarskiej w Murowanej Goślinie będzie liczyć docelowo blisko 100 dwupoziomowych mieszkań z ogrodem w zabudowie szeregowej.

Autor: HouseMarket.pl 13 grudnia 2016 13:10

Pierwszy etap prac już się rozpoczął, a budowa całości kompleksu według planów, może zająć 3-4 lata. W ramach inwestycji Osiedle Stolarska zaplanowane są mieszkania o nazwie Forma oraz Largo. Forma, dotąd najpopularniejszy budynek na osiedlach Linea, ponownie może okazać się hitem na nowym rynku.

Te dwupoziomowe mieszkania zostały zaprojektowane w zabudowie szeregowej. W ramach jednego budynku powstaną tylko cztery mieszkania o powierzchniach 71-75 metrów kwadratowych, co gwarantuje przyszłym mieszkańcom jeszcze większą swobodę. Do każdego domu przewidziano ogródek o powierzchniach od 50 do 159 mkw., a także miejsce postojowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Largo bardziej samodzielny

Largo natomiast jest bardziej samodzielnym budynkiem z indywidualnym wejściem, dwoma miejscami na samochód i czterema pokojami. Tu również każde mieszkanie ma ogród. Deweloper Linea zadba również o przestrzeń wspólną osiedla, w tym małą architekturę. Powstaną drogi, oświetlenie, a projektanci Linea wyznaczą i zagospodarują tereny zielone.

– Ponadto zaplanowaliśmy również przygotowanie dużego placu zabaw. Nasze domy są skrojone na miarę młodej rodziny z dziećmi. Dlatego decyzja o powstaniu miejsca dla najmłodszych mieszkańców, gdzie będą mogli się bawić i rozwijać, była dla nas naturalna – mówi Adam Wędrychowicz z firmy Linea. Jak zapewnia przedstawiciel inwestora, domy będą dostępne w cenie już od 269 tys. zł brutto, i kwalifikować się będą do programu MdM.

Miejsce na inwestycję zostało starannie wybrane

Murowana Goślina to spokojne miasteczko położone na północ od Poznania. Placówki edukacyjne, ośrodki zdrowia, zaplecze handlowo-usługowe, a nawet miejsca pracy – w przypadku takiego miasta wiele spraw mieszkańcy załatwiają na miejscu. Jak zapewnia przedstawiciel dewelopera, Murowana Goślina to idealne miejsce na nową inwestycję, ponieważ cały czas się rozwija, a jej urok dostrzegają nie tylko mieszkańcy, ale również ich rodzina i przyjaciele.

Zachwyca sąsiedztwo Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, Rezerwatu Śnieżycowy Jar, czy rzeczka Trojanka, dawniej nazywana Goślinką. Inwestycja powstaje w okolicy Przebędowa i Trojanowa, gdzie znajduje się przystanek autobusowy oraz stacja PKP. Droga do stolicy Wielkopolski nie jest ani długa, ani męcząca. Bez względu na wybrany środek transportu, trwa bowiem nieco ponad 20 minut.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych