Diamentowe Osiedle zabłyśnie w warszawskich Włochach

Realizowane przez Diamond Construction Diamentowe Osiedle charakteryzuje się ciekawą i elegancką architekturą, w której głównymi elementami wykończeniowych są: klinkier i drewno. Inwestycja powstaje w Warszawie przy ul. Płużańskiej.

Autor: HouseMarket.pl 30 marca 2017 12:53

Zgodnie z projektem do użytku zostanie oddanych 59 mieszkań o powierzchni od 34,75 mkw. do 84,33 mkw. Będą się one znajdować w pięciu, trzykondygnacyjnych budynkach o wysokim standardzie. Działka, na której znajdzie się Diamentowe Osiedle ma łączną powierzchnię 4688 mkw. Znajduje się w dzielnicy Włochy, na ulicy Płużańskiej.

 Budynki wchodzące w skład osiedla tworzą łącznie zabudowę o charakterze pierzejowym, czyli układają się w kształt zbliżony do litery U. Ma to kilka zalet – przede wszystkim jednak pozwala uzyskać maksymalnie doświetlenie budynków od południa i doskonale chroni przed hałasem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dodatkowo przed hałasem mieszkania chroni specjalna zabudowa balkonów w formie tzw. kubików, starannie zaplanowana zieleń od strony północnej oraz wysokiej jakości okna. Inwestor pomysłowo rozplanował też układ pomieszczeń w budynkach.

Wartością dodaną inwestycji jest piękna i świetnie zagospodarowana okolica. Stare Włochy to stara willowa dzielnica z rozbudowaną infrastrukturą. Z osiedla łatwo i szybko można dotrzeć do głównych tras i dróg (S8 i Aleje Jerozolimskie), do centrum miasta dojeżdża się autobusami lub kolejką SKM. W niedalekiej okolicy znajdują się popularne centra handlowe, stare kino, kawiarnie i obiekty typowo rekreacyjne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych