Diamenty Wrotkowa nową inwestycją spółki LUK

Spółka LUK realizuje Diamenty Wrotkowa przy ul. Diamentowej 27 w Lublinie. Pierwszy etap inwestycji to kompleks dwóch pięciokondygnacyjnych budynków mieszkaniowych wielorodzinnych z usługami na parterze.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2016 13:50

W budynku B1 znajdować się będzie 41 mieszkań, jeden lokal usługowy oraz osiem miejsc postojowych w garażu podziemnym. Budynek B2 pomieści 100 lokali mieszkalnych, dwa usługowe oraz 22 miejsce postojowe w garażu podziemnym. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną miejsca postojowe na parkingach zewnętrznych, z których część przeznaczono na sprzedaż.

W ofercie są mieszkania o wielkości od 30 mkw. do 76 mkw. z balkonami lub ogródkami z możliwością indywidualnego zagospodarowania oraz lokale usługowe o powierzchni od 43 mkw. do 90 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się już od 3900 zł/mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Diamenty Wrotkowa wyposażone zostaną w nowoczesne cichobieżne windy z bezpośrednim dostępem do garażu podziemnego. Budynki będą przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Atutem inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja. W niedalekiej odległości znajdują się sklepy wielobranżowe: Biedronka i Lidl, szkoła podstawowa, kościół, Zalew Zembrzycki, przystanek komunikacji miejskiej. Mieszkańcy w szybki i łatwy sposób dojadą do centrum miasta oraz do głównych tras wylotowych Lublina.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych