DK Budownictwo generalnym wykonawcą inwestycji Apartamenty Poligonowa

Spółka RWP Development wybrała DK Budownictwo jako generalnego wykonawcę inwestycji Apartamenty Poligonowa. Firma będzie odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie do stanu deweloperskiego wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ulicy Poligonowej w Lublinie.

Autor: housemarket.pl 06 sierpnia 2020 15:57

DK Budownictwo to firma konstrukcyjno-budowlana z wieloletnim doświadczeniem, której prace obejmują głównie budynki wielorodzinne oraz osiedla. W jej portfolio znajdziemy m.in. osiedle Dębowy Park w Piasecznie, biurowiec i hale produkcyjne firmy Budimex w Pruszkowie, budynek szeregowy przy ulicy Solipskiej w Warszawie, rezydencję Fasolowa 33 w Warszawie, osiedle mieszkaniowe dla TBS Leszno k/Warszawy, jak również hotel w Starej Białej k/Płocka.

DK Budownictwo zakończy realizację pierwszego etapu inwestycji Apartamenty Poligonowa w I kwartale 2022 r. Autorem projektu jest warszawska Pracownia Projektowa ArchiKar.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 - Nasza Pracownia Projektowa ArchiKar często współpracuje z firmą DK Budownictwo przy realizacji obiektów zaprojektowanych przez nas. Praca i komunikacja na płaszczyźnie architekt – wykonawca działa bez zarzutu, w związku z tym chętnie podejmujemy współpracę przy kolejnych inwestycjach. DK Budownictwo to profesjonalny i solidny wykonawca, bazujący na rzetelnej wiedzy, znajomości sztuki budowlanej oraz wieloletnim doświadczeniu. Firmę tę cechuje zrozumienie potrzeb budowy oraz elastyczność, szalenie istotne na trudnym i wymagającym rynku budownictwa mieszkaniowego – mówi Adam Karkusiewicz, główny projektant z Pracowni Projektowej ArchiKar.

 Inwestycja Apartamenty Poligonowa to kameralny 4-kondygnacyjny budynek o oryginalnej architekturze i wyjątkowej kompozycji przestrzennej, zapewniający komfort i wygodę mieszkańców. W pierwszym etapie inwestycji oddanych zostanie 41 mieszkań różnej wielkości o powierzchniach od 33,88 mkw. do 117,82 mkw. – od jednopokojowych ergonomicznych przestrzeni typu studio, po wygodne trzypokojowe apartamenty czy też mieszkania dwupoziomowe. Funkcjonalne rozkłady dają wiele możliwości aranżacji wnętrz a duże przeszklenia zapewniają ich doskonałe doświetlenie. Mieszkania posiadają zachęcające do odpoczynku balkony, loggie, ogródki bądź tarasy. Inwestycja Apartamenty Poligonowa to również proekologiczne zielone tarasy, przynależne do części mieszkań, będące idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu. Niewątpliwym atutem inwestycji są mieszkania dwupoziomowe, które będą wyposażone w dodatkowe udogodnienia Smart Home oraz klimatyzację.

 Budynek zlokalizowany jest w dogodnej odległości od centrum Lublina, zapewniając jednocześnie korzystny czas dojazdu oraz przyjazne, ciche otoczenie z dala od zgiełku miasta. Inwestycja zakłada trzy etapy, podczas których powstanie w sumie 123 komfortowych mieszkań.

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych