Długa Residence: prestiżowy projekt z naciskiem na wygodęhousemarket.pl - 13 sierpnia 2020 16:07


Długa Residence to unikalna i całkowicie nowa inwestycja realizowana od podstaw w centralnej części Krakowa. Obiekt nawiązywać będzie do zabytkowych XIX-wiecznych kamienic.

Inwestycja Długa Residence znajduje się na Starym Mieście przy ul. Długa 24. Jest realizowana przez dewelopera Monea Properties.

Projekt jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rezydencja będzie mieścić łącznie 38 jedno i dwupoziomowych apartamentów o powierzchniach od 25 do nawet 300 mkw.

Dbając o wygodę i komfort przyszłych mieszkańców, każde z mieszkań wyposażone zostanie w takie udogodnienia, jak nawiewno-wywiewna wentylacja mechaniczna, klimatyzacja, wideodomofon oraz inteligentny system do zdalnego sterowania oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją z możliwością rozbudowy o kolejne moduły. Ponadto mieszkańcy apartamentowca będą mieli do dyspozycji m.in. czynną przez całą dobę recepcję, wydzielone miejsca postojowe w kondygnacji podziemnej, cichobieżną szybką windę połączoną z garażem oraz strefę fitness-SPA z sauną zlokalizowaną w zabytkowej, klimatycznej piwnicy. Kamienica wyposażona zostanie w monitoring części wspólnych, a na parterze mieścić się będą lokale użytkowe.

Inwestycja przy ulicy Długiej 24 została pomyślana tak, by jej mieszkańcy mogli pozwolić sobie wypoczynek. Jednym z udogodnień dla mieszkańców będzie możliwość korzystania z sauny bez opuszczania rezydencji. Osoby dbające o kondycję fizyczną i lubiące wysiłek z pewnością docenią siłownię i salę fitness. Oba pomieszczenia zostaną wykończone z troską o każdy szczegół i wyposażone w nowoczesny sprzęt treningowy.