Dni otwarte w gdyńskim kompleksie Modern Tower

Ponad 420 mieszkań i lokali jest aktualnie w trójmiejskiej ofercie Atal, z czego przeszło 100 apartamentów inwestycyjnych, w gdyńskim kompleksie Modern Tower, który został właśnie ukończony. Z atutami tej inwestycji zapoznać się będzie można podczas Dni Otwartych, które odbędą się 16 i 17 października.

Autor: housemarket.pl 11 października 2021 13:05

  • Gdyński projekt składa się z dwóch części – mieszkalnej ze 142 lokalami oraz inwestycyjnej ze 135 apartamentami na wynajem.
  • Kompleks Modern Tower powstał w sąsiedztwie gdyńskiego centrum biznesowego, nieopodal wybrzeża oraz w otoczeniu Lasów Witomińskich i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.
  • Inwestycję wyróżnia multifunkcyjny charakter, nowoczesna i funkcjonalna architektura, a także rozbudowana przestrzeń wspólna z ogólnodostępnymi widokowymi tarasami na dachu. 

16 i 17 października od godz. 10 do 16 Atal organizuje Dni Otwarte dla klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości w Trójmieście. W ramach wydarzenia deweloper udostępnia możliwość zapoznania się z kompleksem Modern Tower zlokalizowanym w Gdyni przy ul. K. Górskiego 1. Inwestycja jest już ukończona, właśnie ruszyły odbiory kluczy do lokali w tym projekcie.

Możliwość obejrzenia nieruchomości z rynku pierwotnego jeszcze przed jej zakupem to rzadkość bowiem zdecydowaną większość lokali sprzedawana jest na wczesnym etapie budowy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: MODERN TOWER GOTOWA ZGODNIE Z PLANEM 

Dlatego Dni Otwarte Atal są wyjątkową okazją, aby zobaczyć zrealizowany już kompleks Modern Tower. Na odwiedzających czekają apartamenty inwestycyjne wykończone w kilku aranżacjach – z wykorzystaniem różnorodnych materiałów wykończeniowych i z wyposażoną łazienką. Część apartamentów jest w pełni zaaranżowana – posiadają umeblowany salon i sypialnię oraz wyposażoną łazienkę i aneks kuchenny. Ponadto podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z architekturą i otoczeniem osiedla, zobaczyć standard części wspólnych w tym m.in. taras widokowy na dachu, klub fitness czy reprezentacyjne lobby z recepcją.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych