Dni otwarte w Legnickiej 60C

Profesjonalne porady dla inwestorów, bezpłatne doradztwo kredytowe i podatkowe oraz możliwość obejrzenia apartamentów inwestycyjnych. Ruszają dni otwarte inwestycji Legnicka 60C we Wrocławiu.

Autor: housemarket.pl 05 listopada 2021 15:10

  • Legnicka 60C powstaje przy Magnolia Park we Wrocławiu.
  • Legnicka 60C została zaprojektowana w pracowni AP Szczepaniak.
  • Legnicka 60C to budynek hotelowy z mikroapartamentami inwestycyjnymi, z przeznaczeniem na wynajem.

Legnicka 60C to wyposażone w wysokim standardzie i pod klucz jedno- i dwupokojowe apartamenty inwestycyjne o powierzchni do 30 mkw. Klucze zostaną przekazane właścicielom w pierwszym kwartale przyszłego roku, ale już dziś gotowe są wybrane lokale w budynku. Te zlokalizowane na pierwszym piętrze Grupa BY MADE udostępni zwiedzającym podczas Dni Otwartych – w piątek między 9.00 a 17.00 oraz w sobotę od 10.00 do 14.00.

CZYTAJ TEŻ: LEGNICKA 60C W POŁOWIE DROGI 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- To okazja, aby zobaczyć nasze apartamenty na żywo, sprawdzić standard wyposażenia, widok oraz nasze autorskie rozwiązania. Będzie można także skorzystać z bezpłatnej konsultacji z doradcą kredytowym i umówić się na konsultacje z doradcą podatkowym. Przy okazji opowiemy, jak w łatwy sposób zostać inwestorem na rynku nieruchomości – zachęca Ewa Skibińska, marketing manager grupy BY MADE.

Budynek znajduje się w tzw. Zachodnim Obszarze Biznesu, gdzie skupia się około 30 proc. powierzchni biurowej Wrocławia. Położony jest bezpośrednio przy największym centrum handlowym w mieście – Magnolia Park, a także w pobliżu dwóch uczelni: Wyższej Szkoły Bankowej oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, a także pobliskiej stacji kolejowej Wrocław Mikołajów ułatwione jest dotarcie do innych części miasta czy regionu.

- Apartamenty w tej okolicy to dobra inwestycja zarówno do użytku własnego, firmowego – jako niewielkie, nowocześnie zaprojektowane biuro czy tymczasowe mieszkanie dla pracowników podczas delegacji, jak i pod wynajem krótko- i długoterminowy dla różnorodnych grup potencjalnych najemców, np. turystów albo studentów – wyjaśnia Ewa Skibińska.

Gotowy apartament

Apartamenty są w pełni wyposażone – wykończone pod klucz, umeblowane i wyposażone w potrzebne sprzęty, m.in. pralko-suszarkę, lodówkę, telewizor czy mikrofalówkę.

– Oddajemy gotowy produkt, dzięki czemu przyszli właściciele mogą od razu go użytkować lub zacząć na nim zarabiać. Nasi architekci znaleźli takie rozwiązania, które sprawiają, że przestrzenie są wygodne i funkcjonalne – dodaje Ewa Skibińska.

Wśród zalet lokali można wymienić m. in. składane meble, zabudowę pełniącą różne funkcje jednocześnie, klimatyzację oraz duże okna zapewniające dobre doświetlenie wnętrza.

Ponadto w budynku znajduje się poczekalnia, dedykowana przestrzeń do pracy zdalnej, restauracja oraz taras widokowy ze strefą relaksu i widokiem na panoramę miasta. Przed budynkiem powstaną również miejsca parkingowe.

Bezobsługowa inwestycja

Kolejnym atutem jest wsparcie operatora, który w imieniu inwestora może kompleksowo zarządzać zakupionym lokalem.

– Dzięki temu apartament może być zupełnie bezobsługowy. To bardzo wygodne rozwiązanie dla ludzi, którzy mają sporo na głowie lub mieszkają poza Wrocławiem – podkreśla Ewa Skibińska.

Budowa Legnickiej 60C potrwa do końca tego roku. Klucze zostaną przekazane w pierwszym kwartale przyszłego roku. Generalnym wykonawcą jest spółka Olejnik Inwestycje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych