Dobiegła końca budowa inwestycji Willa One

Już 11 lutego w dzień otwarty będzie można zobaczyć efekty pracy i zapoznać się z ofertą. Przedstawiciele J.W. Construction doradzą w wyborze mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 09 lutego 2017 09:46

Będzie również możliwość bezpośredniej wizytacji wybranego lokalu. A dla tych, którzy zdecydują się na zakup, czeka niespodzianka – voucher o wartości 10 tys. zł na wykończenie mieszkania.

Willa One usytuowana jest w przyjaznej, pełnej zieleni okolicy – na warszawskim Tarchominie, będącym częścią Białołęki – jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy. To elegancki, kameralny dom w nowatorskim stylu, wyróżniający się licznymi przeszkleniami oraz dużymi balkonami. W budynku znajdują się trzy kondygnacje naziemne, na których jest 21 mieszkań o powierzchni od 40 mkw. do 53 mkw., a także garaż podziemny, wyposażony w 18 miejsc postojowych. Jest to z pewnością odpowiednie miejsce dla ludzi aktywnych, młodych rodzin, które cenią sobie bliskość natury.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dla najmłodszych mieszkańców powstanie plac zabaw, a dla osób niepełnosprawnych niezbędne udogodnienia, takie jak podjazd, winda obsługująca trzy kondygnacje nadziemne i garaż. Ponadto dojście do budynku zakończone jest obniżeniem krawężnika dla umożliwienia wjazdu wózkiem inwalidzkim.

Willa One posiada bogatą infrastrukturę. W pobliżu osiedla znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki, banki, restauracje, a także liczne ścieżki rowerowe. W bliskim zasięgu znajduje się również Zalew Zegrzyński, a także okolice Narwi czy Bugu z pięknymi, leśnymi terenami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych