Dobrego Pasterza 52. Apartamenty na Prądniku Czerwonym

Inwestycja powstaje w dzielnicy Krakowa – Prądnik Czerwony. W czterokondygnacyjnym budynku powstanie 65 apartamentów od jednopokojowych mieszkań typu studio do przestronnych dwupoziomowych apartamentów z dużymi tarasami na dachu i pergolami.

Autor: HouseMarket.pl 24 października 2016 11:14

Niemal każde mieszkanie posiadać będzie powierzchnię dodatkową w postaci balkonów, ogródków lub tarasów. Dla zapewnienia wysokiego komfortu życia przyszłych mieszkańców w inwestycji zaprojektowano garaż podziemny z dużą ilością stanowisk postojowych, a także komórek lokatorskich i pomieszczeń gospodarczych. Bezkolizyjną komunikację w budynku zapewnią trzy klatki schodowe, wyposażone w cichobieżne windy.

W budynku dominuje technologia tradycyjna z wykorzystaniem naturalnych materiałów budowlanych, takich jak: ceramika, drewno, kamień czy stal szlachetna. Zaplanowane trzy oddzielnie trakty komunikacyjne zapewnią kameralność i niewielkie natężenie ruchu oraz zachowanie prywatności.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców, inwestor zaplanował nowoczesne rozwiązania teletechniczne: instalacje alarmowe i monitorujące. Dostawcą energii i ciepłej wody użytkowej będzie MPEC, co z pewnością wpłynie na niskie koszty utrzymania lokali.

Zakończenie budowy planowane jest na luty 2017 roku. Wysoką jakość robót oraz dotrzymanie terminu ich zakończenia gwarantuje generalny wykonawca – firma Grimbud.

Doskonale rozwinięta komunikacja miejska zapewni mieszkańcom szybki i bezpośredni dojazd do niemal wszystkich części Krakowa. Położenie w pobliżu alei 29 Listopada jest gwarancją zarówno dogodnego dojazdu do centrum, jak i wyjazdu z miasta, bez zbędnej straty czasu.

Jednym z najważniejszych atutów inwestycji jest bezpośrednie sąsiedztwo parku Zaczarowanej Dorożki, nazwanego tak od miejsca zamieszkania legendarnego dorożkarza. W najbliższym otoczeniu budynku mieszkańcy znajdą rozwiniętą infrastrukturę: przedszkola, szkoły, sklepy spożywcze, pocztę, bank, apteki, przychodnie, kościół i inne obiekty użyteczności publicznej. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest również bliskość centrów handlowych i miejsc rozrywki, jak: CH Krokus, Auchan, OBI, aquapark czy multikino.

Zagospodarowanie terenu z nowymi nasadzeniami będzie stanowiło naturalne uzupełnienie istniejącej kompozycji drzew i krzewów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych