Dolina Cisów. Mieszkania w miejskich kamieniczkach

Realizowane przez Yuniversal Podlaski osiedle Dolina Cisów powstaje na rogu ulic: Białostockiej i Nadawki - Wasilków w Białymstoku. Architektura nawiązuje do miejskich kamieniczek – bardzo stylowych i eleganckich.

 

Autor: HouseMarket.pl 02 stycznia 2017 16:26

Osiedle położone w zielonej okolicy, w pobliżu terenów zachęcających do rekreacji. Inwestycja składa się z nowoczesnego kompleksu niewysokich budynków powstałych z materiałów najwyższej jakości.

Architektura nawiązuje do miejskich kamieniczek – bardzo stylowych i eleganckich, których jasne i pełne słońca wnętrza cieszą się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Uroku i światła mieszkaniom znajdującym się na najwyższych kondygnacjach, dodają okna dachowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W budynkach znajdują się windy, w podziemiach garaże, a w niektórych mieszkaniach także duże, zielone tarasy. Budowa osiedla realizowana jest w ramach ośmiu etapów. Aktualna oferta dotyczy drugiego etapu, składającego się z czterech budynków oraz trzeciego etapu z pięcioma blokami.

Do sprzedania w drugim etapie zostały trzypokojowe mieszkania na drugim piętrze oraz lokale użytkowe na parterze. W trzecim do wyboru są układy od jednopokojowych do czteropokojowych o metrażach od 31,84 mkw. do 107,55 mkw. Planowane terminy realizacji trzeciego etapu to: budynki nr 1 i 2 – grudzień 2016r., bloki nr 3,4,5 – trzeci kwartał 2017 r.

Istnieje możliwość przystosowania mieszkań do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na osiedlu znajduje się przedszkole oraz sieć sklepów.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych