Dom Development dodaje mieszkań do osiedla Matro Zachód

Dom Development rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu w ramach projektu Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód na warszawskim Bemowie. Zakończenie budowy planowane jest na II kwartał 2023 roku.

Autor: housemarket.pl 18 października 2021 15:25

  • Inwestycja Metro Zachód zlokalizowana jest w pobliżu stacji Chrzanów - realizowanego obecnie końcowego odcinka drugiej linii metra.
  • We wprowadzonym do oferty 8-piętrowym budynku znajdą się 102 mieszkania.
  • Atutem całego osiedla są liczne rozwiązania przyjazne środowisku, w tym instalacja fotowoltaiczna pozwalająca na obniżenie kosztów utrzymania mieszkania.

Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód to wieloetapowy projekt mieszkaniowy, który został stworzony jako w pełni funkcjonalna przestrzeń do życia. W tworzonej od podstaw części Bemowa powstaną nowe ulice, skwery i place, a także bogata infrastruktura handlowo-usługowa, tj. sklepy, kawiarnie, restauracje czy pełne zieleni miejsca relaksu. Ogromną zaletą inwestycji jest możliwość szybkiego przemieszczania się po mieście za sprawą będącej w realizacji stacji II linii metra Chrzanów oraz bliskości drogi ekspresowej S8. Z kolei osoby prowadzące aktywny tryb życia docenią bliskość terenów zielonych takich jak Park Górczewska.

CZYTAJ TEŻ: PIERWSZY ETAP INWESTYCJI METRO ZACHÓD ZGODNIE Z PLANEM 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja przyjazna środowisku

We wprowadzonym do sprzedaży 8-piętrowym budynku powstaną 102 mieszkania o funkcjonalnych rozkładach i powierzchni od 26 m2 do 119 mkw. Jego jasna elewacja zostanie wzbogacona m.in. przyciągającymi uwagę neonami oraz mineralną płytką klinkierową w przyziemiu. Od strony ulicy Lazurowej i przedłużenia Człuchowskiej powstanie ciąg usługowy wraz z ogólnodostępną strefą relaksu. Natomiast wewnętrzny dziedziniec, przeznaczony tylko dla mieszkańców i ich gości, będzie miejscem sąsiedzkiej integracji. Przemyślana aranżacja zieleni w formie biogrup oraz miejski sufit, tj. zastosowanie podwieszanego na linkach oświetlenia, nadadzą tej przestrzeni kameralnego charakteru.

Wnętrza zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu, przy użyciu atrakcyjnych wizualnie elementów typu gres, laminat, lustra. Dla wygody mieszkańców w budynku znajdzie się inteligentny system Pakomatic, pozwalający na odbieranie przesyłek kurierskich w dogodnym momencie.

Na dachu nowego budynku pojawi się nowoczesna instalacja fotowoltaiczna, która pozwoli na obniżenie kosztów energii elektrycznej przy jednoczesnym ograniczeniu emisji dwutlenku węgla. Projektanci pomyśleli również o potrzebach rosnącej rzeszy rowerzystów i zaplanowali rozmieszczenie stojaków na jednoślady na zamkniętym dziedzińcu.

- Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód jest aktualnie jedną z największych inwestycji realizowanych przez Dom Development. To kompleksowy projekt, w którym wszystkie najważniejsze punkty potrzebne do codziennego życia będą „pod ręką”. Funkcjonalność połączyliśmy z nowoczesną przestrzenią, tworząc nową tkankę miejską warszawskiego Bemowa. Mieszkańcy osiedla korzystać będą z najnowocześniejszych rozwiązań proekologicznych, takich jak instalacje fotowoltaiczne na dachach budynków czy stworzone z myślą o ekomobilności nowoczesne przestrzenie do parkowania rowerów – mówi Grzegorz Smoliński, dyrektor działu sprzedaży Dom Development. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych