Dom Development przekazuje apartamenty Marina Park

Dom Development zgodnie z harmonogramem rozpoczął wydawanie kluczy w ramach nowej odsłony Mariny Mokotów w Warszawie. W ukończonych właśnie 4 budynkach powstało 420 apartamentów oraz 27 lokali usługowych. W ofercie pozostało kilkadziesiąt apartamentów.

Autor: housemarket.pl 03 grudnia 2020 13:55

- Pomimo wyzwań związanych z pandemią ukończyliśmy kolejną inwestycję zgodnie z planem. Blisko 25-letnia historia Dom Development pokazuje, że jesteśmy graczem stabilnym finansowo, dbającym o jakość i terminowość realizacji, co w obecnej, wyjątkowej sytuacji jest dla klientów szczególnie ważne. Aktualnie przekazywane Apartamenty Marina Mokotów to nowa odsłona rozpoznawalnego i cenionego przez warszawiaków projektu. Dogodna lokalizacja, ponadczasowa, elegancka architektura oraz różnorodne i przyjazne przestrzenie wspólne, w tym prywatny park na terenie inwestycji to jej wyjątkowe atuty - mówi Jerzy Bieniewski, dyrektor pionu sprzedaży i marketingu w Dom Development.

Nowa odsłona Mariny Mokotów powstała jako kontynuacja zrealizowanego w latach 2003-2008, jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Warszawie osiedli. Nawiązujący do idei miasta-ogrodu niecodzienny projekt urbanistyczny to połączenie najwyższego standardu wykończenia z otaczającą zielenią. Szczególny charakter architekturze tego miejsca nadają eleganckie, wyselekcjonowane materiały, w tym granit we wnętrzach, jasne kolory oraz przeszkolona elewacja.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projektując aktualnie przekazywane Apartamenty Marina Mokotów architekci postawili sobie za cel stworzenie miejsca do życia wyróżniającego się wygodą i komfortem. Osiągnięto to m.in. dzięki zaprojektowaniu ponadstandardowej wysokości mieszkań, którą uzupełnia drewniana stolarka okienna o dużych rozmiarach i podwyższonej izolacji akustycznej. Wartą szczególnej uwagi zaletą ukończonego właśnie etapu jest położenie obok należącego do osiedla prywatnego, 2-hektarowego parku. Natomiast dzięki dogodnej lokalizacji w pobliżu ważnych arterii komunikacyjnych Warszawy mieszkańcy Mariny Mokotów z łatwością mogą przemieszczać się do wielu części miasta, w tym do centrum czy na Lotnisko Chopina.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych