Dom Development rusza z nowym etapem osiedla Wilno

Fundamental Group zrealizuje kolejną inwestycję mieszkaniową dla Dom Development. Spółka jest generalnym wykonawcą budowy pierwszego etapu Wilno VI oraz całej infrastruktury wokół osiedla.

Autor: HouseMarket.pl 21 lutego 2017 10:13

Nowy kontrakt z Dom Development podpisano w lutym br. - Fundamental Group wcześniej zrealizowała dwa etapy projektu Wilno. Przy ul. Wiernej na warszawskim Targówku, w pobliżu stacji kolejowej Warszawa Zacisze Wilno, powstanie siedem trzypiętrowych budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się 300 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni - od 32,09 mkw. do 97,41 mkw. To atrakcyjne lokum zarówno dla singli, osób młodych, rodzin z dziećmi, jak i inwestorów szukających mieszkania pod wynajem. Do dyspozycji mieszkańców będzie oddanych 335 stanowisk parkingowych w garażu podziemnym. Ponadto w parterze zaplanowano sześć lokali usługowych.

- Duży nacisk kładziemy na trwałość zastosowanych materiałów, gwarantując wysoką jakość rozwiązań technicznych. Do tej pory Fundamental Group wybudował dwie części osiedla: Wilno I i Wilno II. Budowa wieloetapowego osiedla Wilno rozpoczęła się w 2010 roku, a kolejny etap inwestycji zaplanowano zrealizować do września 2018 roku. Docelowo cała inwestycja ma pomieścić ponad 2500 mieszkań i stać się małym samowystarczalnym miasteczkiem prawobrzeżnej stolicy – komentuje Jarosław Brzozowski, członek zarządu ds. produkcji z Fundamental Group.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta - 4 minuty zajmuje podróż ze stacji Warszawa Zacisze Wilno do Stacji Metro Dw. Wileński.

Architektura osiedla Wilno inspirowana jest charakterystyczną wileńską zabudową. Na terenie osiedla umieszczono tablice upamiętniające znamienite osoby związane z tym miastem a ściany bloków zdobią artystyczne murale. Fontanny oraz oddalone o kilkaset metrów sztuczne jezioro z plażą i piękną roślinnością posłużą jako namiastka pozamiejskich wyjazdów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych