Dom Development z ostatnim etapem Stacji Grochów

Dom Development rozpoczął sprzedaż ostatniego etapu osiedla Stacja Grochów zlokalizowanego na warszawskiej Pradze Południe. W dwóch 5-piętrowych budynkach powstanie łącznie 159 mieszkań. Do dyspozycji mieszkańców osiedla zostanie również oddana przyjazna i estetyczna przestrzeń wspólna, w tym teren rekreacyjny z boiskiem i siłownią plenerową. Przekazanie kluczy planowane jest na połowę 2022 roku.

Autor: housemarket.pl 12 lutego 2021 15:58

Osiedle Stacja Grochów, położone pomiędzy ulicami Przeworską i Siennicką, to wieloetapowa inwestycja mieszkaniowa tworzona w duchu skandynawskiego designu. Do oferty wprowadzono ostatnie 2 budynki, w których dostępne są mieszkania od 1- do 4- pokojowych o metrażach od 26 do 86 m2. Wszystkie lokale posiadać będą duże balkony, tarasy lub własne, przydomowe ogródki na parterach. Do dyspozycji mieszkańców oddana zostanie również przestronna hala garażowa ze 135 miejscami parkingowymi, w tym część ze schowkami, a na parkingu między budynkami dostępnych będzie 19 dedykowanych miejsc postojowych.

Części wspólne zaprojektowane zostały z dbałością o estetykę i z myślą o wygodzie użytkowników. Na elewacji jednego z budynków pojawi się mural przedstawiający scenki z życia mieszkańców osiedla. Natomiast na ścianach klatek schodowych i w windach znajdą się grafiki nawiązujące do muralu, które w połączeniu z kolorowymi oznaczeniami pięter nadadzą wnętrzom charakteru i atrakcyjności. Nowe budynki będą od siebie oddalone o ponad 30 metrów, co wzmocni wrażenie przestrzeni. Między nimi powstanie plac zabaw dla młodszych dzieci. Dodatkowo, dla osób lubiących aktywnie spędzać czas deweloper przygotowuje rozbudowany teren rekreacyjny, dedykowany wyłącznie mieszkańcom osiedla, gdzie znajdą się boisko, siłownia plenerowa z 8 stanowiskami do ćwiczeń oraz kolejny plac zabaw. Inwestycja będzie ogrodzona i całodobowo chroniona.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach swojej działalności Dom Development angażuje się w poprawę przestrzeni miejskiej. Przy realizacji osiedla Stacja Grochów deweloper zgodnie z umową z miastem wykonał już na własny koszt przebudowę odcinka ulicy Przeworskiej, ukończonej w zeszłym roku. Droga otrzymała nawierzchnię asfaltową, odwodnienie, ogólnodostępne miejsca parkingowe i chodniki.

Stacja Grochów powstaje na Pradze Południe, w dzielnicy pełnej udogodnień. Jednym z atutów lokalizacji jest bogata infrastruktura miejska w sąsiedztwie. Sklepiki osiedlowe i punkty usługowe oferują produkty pierwszej potrzeby, a klimatyczne restauracje umożliwiają spędzanie czasu w przyjaznej atmosferze. Aby zrealizować większe zakupy można skorzystać z galerii handlowej przy Rondzie Wiatraczna lub z centrów handlowych – Atrium Promenada i Warszawa Wileńska – oddalonych jedynie o kilka minut jazdy samochodem. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola oraz obiekty sportowe. Okolica obfituje w liczne tereny zielone (m.in. popularny 50-hektarowy Park Skaryszewski) idealne na spacery czy aktywny wypoczynek. Kilka minut jazdy samochodem dzieli osiedle od centrum Warszawy, natomiast pobliski węzeł komunikacyjny Rondo Wiatraczna oferuje szeroki wybór linii autobusowych i tramwajowych.

- Praga Południe umożliwia korzystanie z oferty dużego miasta, w przyjaznej atmosferze. Nasza inwestycja Stacja Grochów, której ostatni etap wprowadziliśmy niedawno do sprzedaży, doskonale wpisuje się w charakter dzielnicy. To nowoczesne osiedle w skandynawskim stylu cieszy się dużym zainteresowaniem osób, które cenią spokojny klimat Grochowa, bliskość terenów zielonych oraz komfort życia w mieście, tj. rozbudowaną infrastrukturę handlowo-usługową i znakomitą komunikację - mówi Grzegorz Smoliński, dyrektor działu sprzedaży w Dom Development.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych