Dom Development znowu stawia na Białołękę

Dom Development rozpoczął sprzedaż II etapu Osiedla Głębocka na Białołęce. Do oferty wprowadzono 204 mieszkania. Na terenie osiedla zastosowane zostaną energooszczędne i ekologiczne rozwiązania. Wszystkie lokale posiadają duże balkony, tarasy lub własne, przydomowe ogródki w parterach, ujęte w cenie mieszkania. Przekazanie pierwszych kluczy planowane jest na I kwartał 2022.

Autor: housemarket.pl 04 czerwca 2020 10:42

W ramach Osiedla Głębocka, realizowanego w dwóch etapach, powstaną dwa trzypiętrowe budynki z poddaszem, w których znajdą się łącznie 264 mieszkania o metrażach od 30 do 107 metrów kwadratowych. W ofercie przeważają mieszkania 2- i 3-pokojowe o funkcjonalnych rozkładach pozwalających na swobodną aranżację wnętrz.

Wszystkie lokale posiadają balkony, tarasy lub własne, przydomowe ogródki w parterach, ujęte w cenie mieszkania. Wyróżnikiem tej inwestycji jest wielkość tych przestrzeni. Średni metraż balkonu wynosi 12 metrów kwadratowych, a największe tarasy i ogródki mają po 90 metrów kwadratowych. Mieszkania są również wyposażone w duże okna, które doświetlają wnętrza i dają poczucie przestrzeni.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Głębocka powstaje w kameralnej części Białołęki, przy ulicy Głębockiej 88, blisko skrzyżowania z ul. Tajemną. Osiedle położone jest w odległości kilku minut samochodem od dwóch dużych centrów handlowych oraz licznych placówek edukacyjnych. Ulica Głębocka w wygodny sposób łączy Białołękę z Targówkiem, a bliskość trasy ekspresowej S8 umożliwia szybki dostęp do innych warszawskich dzielnic i do wyjazdu poza miasto.

- Białołęka jest popularną wśród mieszkańców Warszawy dzielnicą z rozwiniętą infrastrukturą miejską, dobrze zlokalizowaną, a przy tym atrakcyjną cenowo. Na terenie Osiedla Głębocka - kolejnej naszej inwestycji w tej części miasta - zaplanowaliśmy szereg rozwiązań proekologicznych i minimalizujących zużycie energii, co przełoży się na budżet domowy mieszkańców. Projekt ten wpisuje się także w aktualne trendy zakupowe Polaków, którzy w ostatnim okresie chętniej poszukują mieszkań z dużymi balkonami lub przydomowymi ogródkami. Warto zaznaczyć, że w czasach zwiększonej niepewności klienci zwracają szczególną uwagę na wiarygodność, stabilność finansową i terminowość przekazań dewelopera. Dom Development spełnia te wymagania. Dodatkowym atutem w przypadku Osiedla Głębocka jest własne generalne wykonawstwo, czyli firma Dom Construction z grupy Dom Development, gwarantująca bezpieczeństwo realizacji inwestycji - mówi Grzegorz Smoliński, dyrektor sprzedaży w Dom Development.

Osiedle Głębocka zaprojektowane zostało w sposób przyjazny dla środowiska i dla zdrowia mieszkańców. W częściach wspólnych zastosowane będzie oświetlenie LED i energooszczędne windy, zapewniające zminimalizowane zużycie prądu. W oknach mieszkań zamontowane zostaną nawiewniki antysmogowe, wyposażone w filtry ograniczające przenikanie smogu, kurzu, spalin, pyłków, grzybów i bakterii. Dzięki temu rozwiązaniu mieszkańcy osiedla będą się mogli cieszyć zdrowym i czystym powietrzem. Podczas prac wykończeniowych użyte będą niepylące farby z certyfikatami i atestami.

Z myślą o komforcie mieszkańców wszystkie pomieszczenia z pojemnikami na segregację odpadów zostaną wydzielone i zlokalizowane w oddaleniu od ciągów pieszych, wejść do klatek czy okien mieszkań. Dodatkowo miejsca te będą posiadały oddzielny system wentylacyjny. Do dyspozycji mieszkańców osiedla oddane zostaną trzy dziedzińce z placem zabaw dla dzieci oraz strefą rekreacji, zachęcające do spędzania wspólnego czasu i integracji sąsiedzkiej.

Projekt inwestycji przygotowała pracownia JP Architekci, a generalnym wykonawcą jest Dom Construction z Grupy Dom Development.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych