Dom dla millenialsa

W 1969 roku w Polsce rządził Władysław Gomułka, na Księżycu stanął pierwszy człowiek i urodziła się Jennifer Lopez. Ale gdyby ktoś wtedy kupił dom od EcoReadyHouse, to ciągle miałby go na gwarancji. Choć 50 lat braku zmartwień związanych z domowymi instalacjami wydaje się niemożliwe, to właśnie to czeka właścicieli domów od EcoReadyHouse. Innowacyjne, modne i odrobinę gadżeciarskie budynki są wprost wymarzonym lokum dla milenialsów.

Autor: Housemarket.pl 23 czerwca 2017 13:34

Różnie wyznacza się lata urodzenia, które dają przynależność do pokolenia Y, czyli millenialsów. Zwykle to przedział od połowy lat 80. do końca XX w. Najstarsze roczniki weszły już w wiek, kiedy na poważnie myśli się o zamieszkaniu na swoim. Oczekiwania jednak, mają zdecydowanie różne od poprzednich pokoleń. Jak wynika z opracowanych przez PwC badań, dla millenialsów istotnymi wartościami są pasja, rozwój i oraz poczucie sensu w tym, co robią. Są często ważniejsze niż kariera czy sukces. 61 proc. chętniej założyłoby startup niż wspinało się po korporacyjnej drabinie.

Inna analiza – przeprowadzona przez Facebooka - dowodzi, że millenialsi to trudni, ale jednocześnie bardzo lojalni klienci. Ich zaufanie zdobywa się poprzez autentyczne doświadczenia i wysoką jakość. Dobry smartfon, który trafi w ich upodobania, zastępuje im kilka urządzeń i gotowi są przeznaczyć na niego znaczne kwoty. Badanie „Home Buyer and Generational Trends”, udowadnia, że pokolenie Y jest ostrożne w temacie zakupu domu, czy mieszkania. Uwaga skupia nie tylko na cenie i metrażu, ale w równym stopniu na lokalizacji i nowoczesnym wyposażeniu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Raporty dotyczący millenialsów zgodnie pokazują, że ci ludzie świetnie poruszają się w świecie gadżetów elektronicznych i mobilnych aplikacji. Gdy myślą o nieruchomościach, szukają gotowych rozwiązań. W przeciwieństwie do swoich rodziców, z których wielu budowało domy metodą gospodarczą, pokolenie Y oczekuje domów wykończonych “pod klucz”, do zamieszkania od zaraz. W to oczekiwanie doskonale wpisują się domy ERH. Mają mnóstwo sprytnych rozwiązań i są praktycznie bezawaryjne. Każdy z naszych domów objęty jest 50-letnią gwarancją - opowiada Wojciech Pronobis, Country Director Poland marki EcoReadyHouse.

Kim jest partner w budowie domu?

Millenialsi nie szukają więc firmy budowlanej – szukają partnera do budowy domu. Kogoś, kto w ich imieniu kompleksowo zaopiekuje się budową domu i nie będzie zadawał pytań o wybrany przekrój rur, rodzaj przewodów elektrycznych czy gęstość zaprawy. Na rynku wyróżnia się tu EcoReadyHouse, która czuwa ona nad całym przebiegiem prac, kontaktując się z podwykonawcami i dbając o spójność dostarczanych przez nich usług. Dzięki temu budowa domu przebiega w skoordynowany sposób i trwa zaledwie 3-6 miesięcy. ERH chętnie stosuje proste i funkcjonalnych rozwiązania popularne w  Skandynawii.

Angażujemy do współpracy specjalistów, którzy nadążają za ekologicznymi trendami. Dzięki temu nasze domy są niezwykle tanie w użytkowaniu. Potrzebują nawet 8 razy mniej energii niż tradycyjne, gdyż korzystają z odnawialnych źródeł energii jak choćby panele fotowoltaiczne. Gwarantujemy też niezawodność technologii użytych do sterowania urządzeniami domowymi - mówi Wojciech Pronobis, Country Director Poland marki ERH.

To właśnie pełna kontrola nad procesem budowy domu pozwala ERH na udzielenie długoletniej gwarancji skuteczności zastosowanych rozwiązań.

Wymarzony dom dla millenialsa

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych