Dom na Polesiu: Nowa inwestycja ożywi dzielnicę Łodzi

Paweł Giernat, inwestor Domu na Radiostacji i Rembielińskiego 19, wystartował z nowym projektem, który odmieni oblicze starej dzielnicy mieszkaniowej Łodzi.

Autor: HouseMarket.pl 22 września 2016 12:40

Dom na Polesiu uzupełni istniejącą tkankę miejską i będzie dopełnieniem pierzei ul. Więckowskiego na odcinku pomiędzy ulicami Żeromskiego i Lipową. To kwartał kamieniczny, dlatego front budynku będzie nawiązywać stylem do sąsiadujących dzielnic, a jednocześnie poprawi wizerunek otoczenia.

W ramach inwestycji powstaną 74 mieszkania, w tym 23 kawalerki i 51 mieszkań dwupokojowych. Inwestor zakłada możliwość scalenia mieszkań, dzięki czemu przyszły mieszkaniec zyska do dyspozycji mieszkanie 3- lub 4-pokojowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Powierzchnia kawalerek waha się od 22 do 31 mkw., z kolei mieszkania dwupokojowe liczą od 36 do 48 mkw. Biorąc pod uwagę opcję łączenia mieszkań, metraż mieszkania trzypokojowego może wynosić 64-68 mkw., czteropokojowego - od 80 do 91 mkw.

Inwestor Domu na Polesiu - Paweł Giernat - oferuje mieszkania w standardzie popularnym; każde mieszkanie będzie miało balkon i dostępne stanowiska w garażu podziemnym.

Cena za mkw. w okresie przedsprzedaży waha się od 4,5 do 4,8 tys. zł. Po okresie przedsprzedaży cena wzrośnie i będzie wynosić 4,8 tys. zł do 5,3 tys. zł/mkw.Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych